דיגיטל בלוקס - מה יתרונות המערכת מול המתחרות המובילות ?!

5/5
דיגיטל בלוקס - יתרונות המערכת
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Print

דיגיטל בלוקס היא מערכת לבניית אתרי אינטרנט , אתרי שיווק שותפים , דפי נחיתה ,כרטיסי ביקור דיגיטליים ונכסים דיגיטליים בקליק.

שוק בניית אתרי האינטרנט הוא שוק בעל ביקוש רב , מכיוון שכל בעל עסק חייב היום נוכחות אינטרנטית, כלומר אתר אינטרנט שיציג את שירותי העסק וישמש חלון ראווה ללקוח הפוטנציאלי וגם כערוץ ליצירת קשר עם לקוחות ולכידת לידים ופרטים של לקוחות מתעניינים.

רק בישראל נפתחים מדי שנה כ 50 אלף עסקים בממוצע והמספרים במגמת עליה.
בשנת 2017 נפתחו 47,600 עסקים חדשים ( מקור – כתבה בוואלה : https://finance.walla.co.il/item/3123406 )
בשנת 2018 נפתחו 55,000 עסקים חדשים ( מקור – https://www.bhol.co.il/news/968098)

כלומר, מדי שנה מצטרפים לשוק כ 50,000 לקוחות חדשים ופוטנציאלים שזקוקים לבניית אתר תדמית עבור העסק שלהם.

לפיכך תחום בניית האתרים הוא תחום מאוד רווחי ובעל ביקוש רב.

מעבר לפוטנציאל הקיים בבניית אתרים ללקוחות , אתרי אינטרנט נחשבים לנכסי הנדל”ן של הדור הבא.
כלומר , שאם בעבר על מנת לייצר הכנסה פאסיבית של 4,000₪ בחודש הייתי צריך לרכוש דירה במיליון₪ ולהשכיר אותה , היום אפשר להקים אתרי אינטרנט במערכת כמו דיגיטל בלוקס לקדם אותם במנועי החיפוש ( הזיכיון במערכת דיגיטל בלוקס כולל גם מגוון קורסים משלמים שאחד מהם הוא קורס קידום אתרים אורגני בגוגל SEO).

את התנועה שמגיעה לאתר האינטרנט שלנו ניתן לתרגם לכסף באמצעות שימוש בשיטות כמו שיווק שותפים, הטמעת פירסומות, שיתופי פעולה שונים ודרופשיפינג.

מחירי השוק עבור הקמת אתר אינטרנט נעים בין 1,500₪ ויכולים להגיע גם למחירים של 10,000₪ ומעלה.
התחזוקה השנתית עבור אחסון האתר גם הוא יכול לנוע בין סכומים של 600₪ – 1200₪ בשנה.

מחיפוש קל בגוגל ניתן לראות ישנן פלטפורמות רבות לבניית אתרים כאשר שלושת הפלטפורמות המובילות בישראל לבניית אתרים הן :
Wix , WordPress  וכמובן   ) דיגיטל בלוקס ) ezBlox.

בפוסט הבא נערוך השוואה בין שלושת המערכות המובילות בישראל לבניית אתרי אינטרנט ונבדוק מה היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

מחיר

כמו כל ישראלי , הפרמטר הראשון שלנו להשוואה הוא המחיר.
בואו נעשה השוואה ונבדוק מה עלות התחזוקה השנתית עבור אתר אינטרנט בודד בכל אחר מהמערכות.

WIX
להלן צילומי מסך של המחירון הרשמי של חברת וויקס לבניית אתר במערכת WIX , הלינק למחירון הרשמי נמצא כאן : https://www.wix.com/upgrade/website#/

 

 

ניתן לראות שהמחיר ההתחלתי להקמת אתר WIX  הוא 4.5$ בחודש , אבל התוכנית הזאת לא רלוונטית כי האתר שלכם עדיין יהיה מפוצץ עם פרסומות של וויקס בכל מקום וכל מה שזה נותן זה האפשרות לחבר דומיין ונפח אחסון ותעבורה שלא מספיקים אפילו לדף נחיתה. אז היא אפילו לא רלוונטית ולכן טווח המחירים האמיתי הוא החל מ 8.5$ בחודש ועד 35$ בחודש , תלוי בסוג האתר שאתם בונים ובנפח האחסון הדרוש לכם.
כלומר שאם נתרגם את המחירים לשקלים על מנת לתחזק אתר בוויקס תצטרכו לשלם בין 367₪ בחודש ועד 1,500₪ בשנה רק עבור אחסון האתר!
כמובן שכל תוספת שתרצו להוסיף לאתר כגון מערכת טפסים , גלריות , אפקטים וכו’… תצטרכו להוסיף כסף כל חודש.
כך שבסופו של דבר תחזוקת אתר WIX  היא יקרה מאוד, ואולי היקרה ביותר בשוק!

WORDPRESS

מחירים וורדפרס

הרבה אנשים לא יודעים אבל לוורדפרס יש 2 פלטפורמות שונות שפועלות על אותו ממשק , יש אתרי וורדפרס בקוד פתוח שניתן לאחסן על איזה שרת שאנחנו בוחרים (בהמשך נרחיב על נושא השרתים)
ויש פלטפורמה של וורדפרס שיושבת על ענן WORDPRESS.COM.

נתחיל עם גרסת וורדפרס המוגבלת שיושבת על ענן ( WORDPRESS.COM)
לינק למחירון : https://he.wordpress.com/pricing/

כאן המחירים כבר יותר גבוהים ותאלצו לשלם עבור תחזוקת האתר בין 216 ₪ (לאתר מאוד בסיסי ומוגבל) ועד 1,920₪ לשנה עבור אתר מכירות!

הפטפורמה השניה של וורדפרס דורשת התקנה של מערכת ניהול האתר על שרת שלנו ולכן עלינו לרכוש שטח אחסון על שרת.
ישנם שרתי אחסון זולים , וההמלצה היא להתרחק ממהם ככל האפשר מפני שהם איטיים לא אמינים אינם מאובטחים ואין צוות תמיכה שיעזור לכם כשתצטרכו כך שרוב הסיכויים שתוך זמן קצר האתר שלכם ירד מהאויר או יפרץ על ידי האקרים בשלב זה או אחר (מניסיון אישי כואב).

כך שאם בונים אתר וורדפרס אז ההמלצה היא להשתמש אך ורק בשרתים ישראלים על שרתי אחסון וורדפרס מנוהל שעולים קצת יותר אבל שווים כל שקל והאתר שלכם יהיה מאובטח מהיר ומקודם בגוגל בצורה המיטבית, התענוג הזה עולה כסף ואלה המחירים של שרתי וורדפרס אמינים ומומלצים כמו UPRESS

https://www.upress.co.il/?gaa=586

UPRESS מחירים

 כמו כן, יש לקחת בחשבון שעל מנת לבנות אתר וורדפרס יש צורך לרכוש תבנית עיצוב בנפרד, מחיר של תבנית עיצוב עולה גם היא כמה מאות שקלים ויכולה להגיע גם לכמה אלפי שקלים.

דוגמא לאתר שמוכר תבניות וורדפרס ומחירים:

וורדפרס תבנית מחיר

כך שמחיר בסיסי של אתר וורדפרס מתחיל בסדר גודל של משהו כמו 1,700₪ .

בנוסף לכך , כל פיצ’ר בוורדפרס מבוסס על פלאגאינים חיצוניים , חלקם חינמיים, וחלקם עולים כסף כך שעל מנת לבנות אתר שמכיל לפחות איזה כמה פלאגאינים בתשלום המחיר הבסיסי של האתר שלנו יכול לטפס בקלות לכמה אלפי שקלים.

Digital Blox  – דיגיטל בלוקס (ezBlox)

אחרי שראינו את המחירים אצל המתחרים המובילים בואו נראה מה העלות השנתית לתחזוקת אתר אינטרנט במערכת דיגיטל בלוקס.
במערכת דיגיטל בלוקס מקבלים זיכיון ל הקמת 100 אתרי אינטרנט מלאים בלי הגבלת אחסון או נפח תעבורה , כל הכלים והפיצ’רים פתוחים ללא תשלום נוסף , כאשר העלות היא 47₪ בלבד לאתר אינטרנט בשנה הראשונה, החל מהשנה השניה מחיר התחזוקה לכל אתר הוא 10₪ בלבד!

כלומר הפרש מטורף בין דיגיטל בלוקס לבין המתחרות!

ממשק בניית האתרים

WIX

נתחיל עם אחד הדברים המעצבנים ביותר בוויקס שזה מהירות הטעינה של עורך האתרים שלהם, לדוגמא בעת עריכת הפוסט הזה חיכינו מעל 5 דקות ( כולל תקיעות ולחיצות בלתי פוסקות על כפתור הF5 )לטעינת ממשק העריכה ואם חיבור האיטרנט שלכם הוא לא ממש מהיר (100 מגה ומטה) זה דבר שממש יכול לתסכל …

לאחר שכבר הצלחנו להכנס לעורך שימו לב לממשק העריכה של מערכת WIX :

כבר ממבט ראשון ניתן להבחין שלא מדובר בממשק אינטואטיבי וקל ללמידה, על מנת לבנות אתרים בוויקס יש צורך בהמון תירגול ולמידה על מנת להבין מה עושה כל כפתור בממשק.
כמו כן , ממשק העיצוב בוויקס הוא ממשק “גרירה”  או מה שמכונה באנגלית Drag & Drop , והוא נותן למשתמש חופש למקם אלמנט היכן שהוא רוצה וכאן מחילות הבעיות.
משתמשים שאין להם רקע בעיצוב ונמצאים בתחילת דרכם בעולם בניית האתרים והעיצוב הגרפים עלולים להיות נבוכים מהתוצאות של האתרים שהם יבנו.
כלומר , על מנת לבנות אתר מקצועי בוויקס יש צורך להבין בעיצוב גרפי ודעת כיצד והיכן למקם כל אלמנט, מי שבונה אתר בפעם הראשונה עלול למצא את עצמו בונה אתרים מכוערים ( צר לי על הבוטות אך זו האמת) , וזה די מתסכל לשבת כמה ימים בניסיון לבנות אתר ולגלות שהתוצאה שלך דומה לקשקוש של ילד בן 4 בגן ריבקה.

בעיה נוספת הממשק הגרירה , הוא ההתאמה למובייל.
כאשר נמקם את האלמנטים איפה שנראה לנו זה פשוט יגרום לכך שהאתר יפתח במובייל בצורה לא רספונסיבית ויגרום לבעיות קשות בחווית המשתמשים במובייל.

ההתאמה למובייל היא לא אוטומטית ובעצם נצטרך בוויקס לעצב 2 גרסאות שונות של האתר גם מובייל וגם דסקטופ ( וזה בעצם ממש עבודה כפולה כמו לבנות 2 אתרים).

מבחינת שפה הממשק של WIX  אינו תומך בעברית (שזה ממש אבסורד והמינימום שהייתי מצפה מחברה ישראלית זה שהממשק שלה יתמוך בעברית)

מעבר לזה שלל הפיצ’רים במערכת לא כלולים במחיר המנוי החודשי שלכם ואינם פתוחים לשימוש כך שמעבר לתשלום שפירטנו בסעיף הקודם תצטרכו לשלם תשלום חודשי נוסף של עד עשרות דולרים עבור שימוש בפיצ’רים מתקדמים במערכת וויקס.

לסיכום ,

אף על פי שוויקס היא הפלטפורמה לבניית אתרים השניה בגודלה בעולם יש לממשק שלה כמה חסרונות קריטיים:

1.אין תמיכה בעברית לממשק העריכה
2.הממשק לא אינטואטיבי ומשתמש חדש יתקשה למצא את עצמו
3.על מנת להשתמש בכלים מתקדמים ולהוסיף פיצ’רים נוספים יש צורך בתוספת תשלום
4. כל ההדרכות על ממשק המערכת הם באנגלית בלבד
5. הממשק הוא ממשק גרירה וגולשים ללא ידע בבניית אתרים ועיצוב גרפי יתקשו לבנות אתרים שנראים מקצועיים
6. רספונביות האתר אינה אוטומטית ויש צורך לבנות בנפרד 2 גרסאות של האתר.

WORDPRESS

מי שתהה לעצמו איך נראה ממשק בניית האתרים של וורדפרס אז אתם מוזמנים לעיין בתמונה של צילום המסך למטה.

אם ממשק בניית האתרים של וויקס נראה לכם כמו סינית , אז הממשק של וורדפרס יאה לכם כמו יפנית מדוברת.

לוורדפרס אין ממשק בניית אתרים או ממשק גרירה כמו וויקס וזה עובד בצורה שונה לגמרי , יש צורך ברכישת אחסון בנפרד להתקין על השרת את מערכת הניהול של וורדפרס ועל וורדפרס יש צורך לרכוש בנפרד תבנית עיצוב בכמה מאות עד אלפי שקלים ולהתקין אותה על המערכת .

וורדפרס עצמה היא מערכת ריקה בתוכן , היא משמשת כפלטפורמה בלבד וכל תבניות העיצוב והכלים בהם נשתמש הם כלים של מפתחים חיצוניים ( לכן היא נקראית מערכת ב “קוד פתוח” ), היתרון שיש הרבה מאוד תוספים וכלים ותבניות עיצוב , החסרון הוא שלכל פיצ’ר שנרצה להוסיף למערכת שלנו נצטרף להוסיף פלאגאינים למערכת , ישנם פלאגינים חינמיים וישנם פלאגאינים ותוספים שיכולים להגיע גם למחיר של מאות שקלים.
כך גם תבניות העיצוב יעלו לנו עוד כמה מאות שקלים שנצטרך להוסיף למחיר האחסון.

ברמת הממשק, לכל פלאגאין יש הגדרות משלו ודוקומנטציה משלו ועל מנת להשתמש בכל תבנית או פלאגאין אנחנו נצטרך ללמוד מה הוא עושה , איך משתמשים בו ואיך להגדיר אותו נכון , כלומר, כל תבנית עיצוב או פלאגאין בוורדפרס זה מערכת שלמה בפני עצמה שנצטרך ללמוד לבד כיצד להשתמש בו.

כמובן שלא תמצאו תמיכה או תוכן בעברית.

לסיכום,

וורדפרס היא ללא ספק מערכת עוצמתית וכמעט בלתי מוגבלת מבחינת היכולות שלה , אבל על מנת לבנות אתר בוורדפרס יש צורך בהרבה ניסיון והברה מאוד ידע וזה ממש לא מומלץ למי שנמצא בתחילת דרכו בתחום בניית האתרים.

 

דיגיטל בלוקס – DIGITAL BLOX

מספיק לתת מבט חטוף בממשק של דיגיטל בלוקס בשביל להבין שיש פה משהו שונה וחדשני.
הממשק של דיגיטל בלוקס פותח תוך הבנה של צרכי הלקוח תוך שמירה על נוחות וקלות השימוש במערכת.

ממשק בניית האתרים של מערכת דיגיטל בלוקס הוא פשוט קל ואינטואטיבי וגם משתמש ללא ידע או ניסיון בתחום העיצוב הגרפי והקמת האתרים יוכל תוך כמה שעות כבר לבנות אתרי אינטרנט מהממים ברמה של מקצוען.

 

מה הסוד של דיגיטל בלוקס ובמה הממשק שונה מהמתחרים?

הממשק של דיגיטל בלוקס בנוי על הוספת בלוקים מוכנים ומעוצבים מראש כך שהם לא משאירים מקום לטעויות.
כל האלמנטים ממוקמים במקום בו הם צריכים להיות תוך הגבלת המשתמש למיקום האלמנטים רק במקומות המתאימים על מנת לשמור על רספונסיביות מלאה וחווית שימוש אופטימלית של האתר על  כל מכשיר וגודל מסך.

המערכת גם יוצרת באופן אוטומטי גרסה רספונסיבית של האתר כך שאין צורך לשבור את הראש ולבנות כמה גרסאות של האתר.

והדבר הכי חשוב, ממשק בנית האתרים תומך בשפה העברית בצורה מלאה וכולל תמיכה ב מעל 33 שפות נוספות!!!

דבר נוסף וחשוב הוא שכל הכלים והפיצ’רים פתוחים לשימוש המשתמשים בצורה חופשית ללא הגבלה וללא צורך בתשלום נוסף על פיצ’רים מתקדמים.

המערכת כוללת גם קורס שלם בעברית שמלמד איך לבנות אתרים על המערכת צעד אחר צעד מרמת 0 ועד לבונה אתרים מקצועי.

על מנת להשתמש במערכת אין צורך בידע או ניסיון קודם ובשורה התחתונה כל אחד , אבל כל אחד , גם ילד בן 17 יכול לבנות אתרים מדהימים על המערכת ולהרוויח כסף תוך כדי לימוד לבגרויות, כמו במקרה של אחד הזכיינים של המערכת יובל מגן , בחור בן 17 שמנהל סוכנות דיגיטלית לבניית אתרים ומגלגל סכומים של 12 אלף שקל בחודש תוך כדי לימודים בתיכון.

 

שירות ותמיכה


WIX

התמיכה בוויקס דיי לוקה בחסר ובנקודה הזאת אני חושב שיש לחברה מה לשפר בנושא.
הפרדוקס הכי גדול הוא שחברה ישראלית מפלה לרעה את הלקוחות הישראלים שלה ובמקום לתת להם יחס מועדף המצב פה הוא להפך…

התמיכה שתקבלו מוויקס היא באנגלית בלבד!
אין מערכת של תמיכה בצ’אט מובנה או משהו בסגנון כמו ב GODADDY  למשל…
אין גם אפשרות פשוט לשלוח מייל לתמיכה ולקבל מייל בחזרה.

התמיכה מתבצעת ב 3 שלבים:

בשלב הראשון עליכם לחפש תשובה לשאלשה שלכם במאגר השאלות ותשובות של WIX

במידה ומישהו לא שאל עדיין את השאלה שלכם תוכלו לפתוח כרטיס בפורום תמיכה שלהם

במידה וגם זה לא עזר תוכלו לתאם שיחת תמיכה באנגלית ( כלומר אחד מנציגי החברה מחול יתקשר אליכם בשעה שתקבעו מראש בהתאם לזמנים שפנויים במערכת וידבר איתכם באנגלית בניסיון לסייע לכם)

כך שמי שאנגלית היא לא בדיוק שפת האם שלו יתקשה מאוד לקבל תמיכה נורמלית מהצוות של WIX.

ולא – אין להם מרכז תמיכה בעברית או מספר טלפון שאפשר להתקשר אליו (למרות שחלק מהמשרדים שלהם בישראל )

WORDPRESS

תמיכה?!

וורדפרס זה משהו אחר לגמרי…

וורדפרס זה לא חברה ואין להם שירות לקוחות או תמיכה כלשהיא.
וורדפרס בגרסה היותר מוכרת ונפוצה שלה  ( לא גרסת הענן) היא פלטפורמה לבניית אתרים בלבד ,זו לא חברה שנותנת תמיכה. 
כאשר בונים אתר וורדפרס יש לנו כמה גורמים שאיתם אנחנו עובדים.
יש את המקום שבו אנחנו מנהלים את השרתים שלנו.
יש את החברה שממנה רכשנו את התבנית.
ויש את המפתחים שמהם רכשנו את התוספים השונים לאתר.

מכיוון שיש גורמים שונים ורבים שמולם עלינו לעבוד כאשר אנחנו מנהלים אתר וורדפרס , מן הסתם גם רמת השירות והתמיכה שנקבל משתנה מגורם אחד לשני , כך שזה לא פרמטר שניתן בכלל להשוות אותו , אבל באופן כללי , התמיכה בוורדפרס זה חלק יותר בעייתי בניהול האתר מכיוון שיש צורך לעבוד מול הרבה גורמים בו זמנית .

דיגיטל בלוקס

בדיגיטל בלוקס האלמנט של התמיכה הוא ללא ספק אחד היתרונות המשמעותיים והבולטים של המערכת מול המתחרות.

קודם כל התמיכה במערכת איזיבלוקס היא תמיכה בצ’אט אונליין בעברית בקבוצת פייסבוק ייעודית בה חברים כל זכייני המערכת.

התמיכה זמינה אונליין בכל שעות היממה ( 10 בבוקר עד 20 בערב) ותמיד יש לאן לפנות כאשר נתקלים בבעיה או שאלה כלשהיא בקשר לתפעול המערכת.

אנשי התמיכה של המערכת זמינים לאורך כל היום לצורך מתן תמיכה אונליין לזכייני המערכת.
כמו כן , ישנה קהילה שלמה של זכיינים שעוזרים אחד לשני ויוצרים שיתופי פעולה עסקיים.

הדרכות וקורסים


WIX

לוויקס יש מרכז הדרכה באגלית שכולל הדרכות שונות לתפעול המערכת באנגלית.
אין קורסי העשרה או קורסים נלווים.

WORDPRESS

כמו שכבר ציינו וורדפרס משמשת כפלטפורמה בלבד ומה שמניע את המערכת זה אינספור תבניות ותוספים שונים, לכל תוסף או תבנית יש את המדריכים שלה , רובם ככולם כמובן באנגלית , חלק ברמה יותר גבוהה וחלק ברמה יותר נמוכה, כך שאי אפשר לבצע השוואה אובייקטיבית בפרמטר הזה

דיגיטל בלוקס

זכייני דיגיטל בלוקס נהנים ממערך קורסים מקיף שכולל שלל קורסים מושקעים בשפה העברית כולל:
– קורס בניית אתרים מקיף בעברית שמלמד צעד אחר צעד כיצד לבנות אתרים במערכת 
– קורס קידום אתרים במנועי החיפוש של גוגל
– קורס לבניית אתר קורסים דיגיטליים
– קורס עיצוב גרפי
-קורס אווטסורסינג
-קורס יצירת סרטוני תדמית בווידאו
-קורס למציאת לקוחות ושיווק העסק
-קורס בניית נכסים דיגיטליים

כך שבשורה התחתונה זכייני דיגיטל בלוקס מקבלים לא רק מערכת לבניית אתרים ,אלא, חבילה מושלמת וכלים שיסייעו להם לבנות את העסק שלהם ולקדם אותו 

יתרונות נוספים של מערכת דיגיטל בלוקס 

 •  אמינות ומהירות שרתים –  מערכת דיגיטל בלוקס מופעלת על ידי שרתים של חברת AMAZON הבינלאומית ששרתיה נחשבים לשרתים המהירים והאמינים ביותר בעולם ונמצאים בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית!
 • מעל 300 תבניות מעוצבות – מערכת דיגיטל בלוקס כוללת מעל 300 תבניות מעוצבות להקמת אתרים בצורה מהירה ופשוטה בכמה קליקים בעכבר.
 • SEO וקידום אתרים – מערכת דיגיטל בלוקס כוללת כלי SEO מובנה שמאפשר לקדם את האתר במנועי החיפוש. 
  לדוגמא האתר ezDropship שעוסק בדרופשיפינג ובהקמת אתרי דרופשיפינג אוטומטיים קודם במערכת דיגיטל בלוקס למקום #1 בגוגל במילות מפתח תחרותיות בתחום הדרופשיפינג כגון “מדריך דרופשיפינג” , “מדריך דרופשיפינג חינם” , “דרופשיפינגמעליאקספרס” ועוד…
 • מהירות טעינת האתר – אחד מהפרמטרים החשובים ביותר כיום בקידום אתרים זה מהירות טעינת האתר .
  לאחרונה שודרגה מערכת דיגיטל בלוקס במערכת חדשנית לדחיסת נתונים והאתרים הנבנים על המערכת נטענים במהירות שיא , פחות מ 2 שניות !
  שימו לב לצילום מסך של בדיקת מהירות שבוצעה לאתר ezDropship שבנוי על מערכת דיגיטל בלוקס.
  מהירות האתר נבדקה באתר Pingdom  שמיועד לבדיקת מהירות טעינת אתרים ושימו לב לזמן טעינת האתר ezDropship

  1.82 שניות בלבד!

 

 

אתר דרופשיפינג - מהירות האתר

 • אפקטים ואנימציות –  מערכת דיגיטל בלוקס כוללת מעל 27 סוגי אנימציות ואפקטים מרהיבים שהופכות כל אתר למדהים! 
 • עשרות בלוקים ומאות אלמנטים מוכנים לשימוש – המערכת כוללת עשרות בלוקים ואלמנטים שכבר מוכנים לשימוש , רק להוסיף לאתר בקליק ולהכניס את התוכן שלכם.
 • תפריטים מעוצבים – מערכת דיגיטל בלוקס כוללת מעל 10 סוגי תפריטים שונים שמתאימים לכל סוג אתר כולל דפי נחיתה וכרטיסי ביקור דיגיטליים.
 • שפת הממשק –  מערכת דיגיטל בלוקס תומכת במעל 30 שפות ממשק לבניית אתרים.
 • כל כלי המערכת פתוחים לשימוש –  אין תוספות בתשלום ואותיות קטנות כמו אצל המתחרים שמבקשים תוספת תשלום עבור פתיחת אפשרויות שונות במערכת.

   

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4 based on 4 votes
Software Name
דיגיטל בלוקס
Price
NIS 4970
Landing Page