דיגיטל בלוקס - הכירו את הזכיינים : שמואל ולימור ליברמן
זוג זכיינים שמנהל עסק לבניית אתרים מהבית

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

ספר/י לנו על עצמך…

אני שמואל ליברמן, בן 46, נשוי ללימור  (שהיא יד  ימיני בעסק) ואב לגאיה, עילאי, סול וקשת. אני בעל נסיון של 22 שנים במערכות מידע, בוגר תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות, ובעברי עבדתי בחברות גדולות כמו אינטל, אמדוקס, פרטנר וכן מספר חברות סטאראפ, שהמובילה ביניהן הנה לייבפרסון.

על אף היותי שכיר בחברות גדולות שמתגמלות היטב, תמיד קיננה בי התחושה שאני רוצה להתפתח בעוד כיוונים ובתחומים נוספים. בנוסף לזה, המחיר של להיות ‘הייטקיסט’ בא לידי ביטוי בעיקר במשפחה. שעות העבודה הרבות, ושלמעשה אין התחלה ואין סוף, גרם לי ולאשתי להחליט לצאת ממרוץ העכברים הטיפוסי, ולהקים עסקים שיותר מתאימים לרוח שלנו.

במסגרת החיפוש אחר העסק שלנו, עסקנו קצת בשיווק שותפים ולאחר מכן מכרנו מוצרי תינוקות באמזון.
הדבר שהלהיב אותי יותר מהכל בבניית העסקים שלנו היה הקמת אתרי האינטרנט שלנו.
באופן משעשע הבנתי שבניית אתרים הרבה יותר מושך אותי מאשר למכור מוצרים באמזון.
במשך הזמן יצא לי לבנות אתרים רבים, בוורדפרס ובוויקס. בכל מערכת גיליתי את היתרונות והחסרונות שלה.

אני מאוד טכנולוגי ואנליטי. אם יש אתגר טכנולוגי סביב בניית אתר, אני מתמלא התלהבות. מילים כמו API, ממשקים, SEO, אינטגרציה, ועוד, “עושות” לי את זה, בעוד שרוב האנשים מאבדים את זה ברגע שהם מתחילים לשמוע את ה”סינית” הזו.

בשנות ניסיוני במקצועות ה IT, ניהלתי פרוייקטים גדולים, חובקי עולם, ובעיקר התמקדתי בתחום הדאטה, הביג דאטה והאנליטיקס. אני מביא איתי הרבה מאוד ידע “מסורתי” על איך דברים צריכים להתנהל והרבה מאוד “המצאתיות” וחדשנות לגבי איך אפשר לעשות דברים אחרת.

איך שמעת על מערכת ezBlox ומדוע הצטרפת כזכיין למערכת דיגיטל בלוקס?

אשתי ואני תלמידים של רועי וצחי כבר כמה שנים. וחשופים לתכנים שלהם ותמיד אוהבים לראות איך הם ממציאים את עצמם מחדש. שמענו על מערכת בניית האתרים והאפשרות להיות זכיין דרך הפרסום שלהם. בהתחלה הייתי מאוד סקפטי. הרי המומחיות של צחי ורועי זה שיווק שותפים אז מה פתאום הם הקימו מערכת לבניית אתרים? ועוד אומרים שהמהירות של המערכת כל כך גבוהה שאתרים שלהם נחשפים יותר בגוגל?

לאחר שבחנו לעומק מה המערכת מסוגלת לתת ובאיזו מהירות, הבנו את הפוטנציאל העסקי, ואת החיבור הנכון לכך מבחינתנו. מצד אחד, יש לנו את התשוקה לבניית אתרים, מצד שני יש פה מערכת שמסוגלת לשלב בין התשוקה שלנו לבין היכולת לבנות עסק של ממש, עם הכנסה קבועה.


האם היה לכם ניסיון או ידע קודם בהקמת אתרים ושיווק באינטרנט לפני שהצטרפתם כזכיינים למערכת דיגיטל בלוקס ומה למדתם בקורסים המצורפים למערכת דיגיטל

במסגרת הפעילות שלנו בעסקים שונים, כמו אמזון, ייעוץ בתקשור, תמונות מעצימות ועוד, בנינו אתרים לכל אחד מהעסקים האלו, ולפעמים אפילו יותר מפעם אחת.

כאשר עובדים עם פלטפורמה כמו וורדפרס, ישנן אינספור תבניות, רובן חינמיות וחלקן תבניות פרימיום בתשלום. להקים אתר בוורדפרס יכול להיות משהו פשוט מאוד, אבל חייבים קורס בסיסי כדי להבין מאיפה להתחיל.
יש חומר רב באינטרנט ובעיקר ביוטיוב על הקמת אתרים בוורדפרס, אך חשוב לבדוק האם מדובר באפילייט לתבנית פרימיום, הרי בסופו של דבר תידרש לשלם על תבנית הפרימיום והמדריך ירוויח את העמלה שלו.

מאחר ורציתי להקים עסק אינטרנטי (אמזון, תמונות מעצימות), או לפחות להקים עסק אשר מונע על ידי אתר אינטרנט, למדתי שיווק דיגיטלי באמצעות פייסבוק ורשימות תפוצה, אבל לאחר שהצטרפתי כזכיינים בדיגיטל בלוקס, הבנתי שנדרשת העמקה בנושא UI/UX ולמדתי עיצוב אתרים מקצועי.

כמו שהקורסים ביוטיוב נותנים מענה לבניית אתרים בוורדפרס, כך גם הקורסים של דיגיטל בלוקס נותנים מענה מקיף ורחב לכל מי שרוצה להתחיל לבנות אתר אינטרנט בפלטפורמה הזו.

בנוסף לקורסים האלו, הכנתי “מדריך ללקוח העסוק”. מדריך זה ממוקד ב”תכלס” ומאפשר ללקוחות שלי למצוא במהירות מה שהם צריכים וכך אני חוסך להם זמן.

 

האם יש לכם ניסיון בהקמת אתרים על מערכות בניית אתרים אחרות כגון Wix או WordPress לפני שהצטרפתם כזכיינים למערכת דיגיטל בלוקס, מה יתרונות במערכת דיגיטל בלוקס?

אחד הדברים שהכי מעיקים בעבודה עם וורדפרס זה התחזוקה.
אנשים לא מבינים את זה עד שמתחילים, אבל ה”חינם” הזה יקר. מאוד.
זה מתחיל בזה שאתה חייב להבין מה אתה עושה (או לקחת איש טכני). אתה צריך להבין מה זה דומיין, לקנות דומיין, לבחור ספק דומיין, לבחור ספק אחסון, לקנות אחסון, לחבר את הדומיין לאחסון, להתקין וורדפרס, ורק אז תוכל להתחיל עם בניית אתר האינטרנט שלך. ואז אתה חייב להתקין תוספים ולתחזק אותם בלי סוף, כי אם התוסף לא עדכני, אתה בבעיה, או שמשהו באתר לא יעבוד, או שאתה חשוף לפריצות.

אחת החולשות הכי בולטות של וורדפרס זה בעיית אבטחת המידע. מדובר בקוד פתוח, מה שאומר שכל האקר יכול ללמוד את הקוד ולאתר בו נקודות חולשה.

כאשר עובדים עם דיגיטל בלוקס אין את הבעיות האלו – אתה לא צריך דומיין או אחסון (סטורג’) כדי להתחיל לעבוד ולבנות אתר. אתה מתחיל לעבוד וכאשר אתה מרוצה, אז תקנה דומיין ותשחרר את האתר שלך לעולם.

בניתי אתר מכירות בוויקס. סך הכל חוויית הבנייה שם לא רעה ומזכירה פיתוח אתרים עם תבניות פרימיום של וורדפרס. המערכת מאוד גמישה ועקב כך מאפשרת לעשות טעויות אשר משפיעות על הרספונסיביות של האתר. אף על פי ששילמנו את התשלום החודשי המלא, עדיין האתר שלנו לא היה מהיר במיוחד.

כאן באות לידי ביטוי עוד שתי תכונות מעולות של דיגיטל בלוקס – רספונסיביות מלאה ומהירות שיא. המערכת מזכירה את מה שאפל עשו לעולם, פחות גמישות, אבל מה שעובד, עובד טוב.

 

ישנן הרבה שיטות שאמצעותן אפשר להשתמש במערכת דיגיטל בלוקס על מנת לבנות עסק ולייצר הכנסה חודשית קבועה מהאינטרנט, ספרו לנו לאיזו שיטה אתם הכי מתחברים ואיך מערכת דיגיטל בלוקס עוזרת לכם להשיג את המטרה שלכם ולהרוויח כסף ?

אני משתמש בדיגיטל בלוקס בכמה ערוצים.
בראש ובראשונה אני בונה אתרי אינטרנט לבעלי עסקים על גבי הפלטפורמה. אני רואה פה Win/Win.

מצד אחד הפלטפורמה נותנת ללקוחות שלי אתר ברמה הגבוהה והעדכנית ביותר, מבחינת מהירות, רספונסיביות, ומראה, ומצד שני אני נהנים משירות טוב ופלטפורמה נוחה ומהירה לפיתוח. יחסית לעבודה עם וורדפרס, פה אני יכול לבנות אתר תוך זמן קצר.

בנוסף לכך, אנחנו בעצמנו נהנים ממערכת איזיבלוקס בכך שהאתרים של העסקים שלנו נמצאים על הפלטפורמה. אז גם בנינו אתרים במהירות שיא וגם יש לנו מערכת רספונסיבית עם ביצועים שעוד לא הכרנו עד עכשיו.

כמה אתרים בניתם במערכת דיגיטל בלוקס ?

בנינו עד כה 6 אתרים במערכת דיגיטל בלוקס.
כאשר אנחנו עובדים עם לקוחות, אנחנו תחילה מאפיינים את האתר.
מאוד חשוב שנדע מה מטרת האתר ואז נבנה את האתר עם המכוונות למטרה הזו.
למשל אם המטרה של האתר זה יצירת לידים, אנחנו נכוון את המבקר להשאיר פרטים כמה שיותר מהר.

דוגמאות לאתרים:

האתר של לימור – www.innervoice.co.il

לימור נותנת ייעוץ בתקשור ולכן האתר שלה מכיל הרבה מאוד מידע על תקשור, וכן יכיל תקשורים רבים. מכיוון שלימור תרצה שלקוחות יפנו אליה לייעוץ, העמוד הראשי נותן קצת רקע על לימור ומייד מפנה את המבקר לקביעת פגישה.

האתר של אסף – www.armoza.me

עם אסף עשינו תהליך של אפיון אתר, איסוף חומרים, הן חומרים שאסף כתב והן חומרים שיש עליו ברשת, ובעיקר ביוטיוב.
המטרה של אסף היא להגיע לכמה שיותר לקוחות ושלקוחות פוטנציאליים יוכלו לברר עליו עוד פרטים ולקבל את כל המידע על השירותים שלו במקום אחד.

את האתר של אסף עיצבנו כך שכמה שיותר מהר המבקר יבין מהם השירותים שאסף מציע,
ובכל עמוד עם שירות ישנה אפשרות להשאיר פרטים ולייצר לאסף לידים.

לאחר איסוף החומרים והגדרת האתר, אנחנו בנינו לאסף את האתר, ולאחר מכן, עם קורס מזורז,
אסף גם יכול לשנות ולהתאים את האתר בהתאם לשירותים הנוספים שלו ותוכן נוסף.

האתר של טופליז – www.topalyz.com

האתר לעסק שלנו של בניית אתרים.
האתר מכוון ליצירת לידים והכרת השירותים והסבר תהליך העבודה איתנו.
האתר יוצר זרימה בה המבקר מובל מעמוד הכניסה לעמוד התוכן שהכי רלוונטי עבורו ושם,
לאחר קריאה קצרה המבקר משאיר פרטים על מנת לקבל הצעה.

האתר של אורית – www.oritdance.com

לאורית עסק המבוסס על ריקוד. המטרה של האתר היא היכרות עם אורית והפעילויות השונות שלה.
עם אורית התהליך היה שונה משאר הלקוחות, כיוון שכשהתחלנו את התהליך איתה היה לה קשה להגדיר מה היא צריכה מהאתר ומה מטרתו. לכן התחלנו עם מידע עליה, מידע על הפעילויות שלה ותוך כדי תנועה הגדרנו את האתר ומטרותיו.
אנו רוצים לציין שאת האתר של אורית הקמנו ללא פגישה פיזית איתה,
אלא רק בתחלופת מיילים ושיחות טלפון קצרות.

האתר של מילים של מהות – http://www.wordsofessence.co.il/

אתר מוצרים אשר כולל אפשרות להזמין ולשלם דרך פייפאל. האתר מסונכרן עם פייפאל הן ברמת המוצרים והן ברמת עגלת הקניות, כך שאם הלקוח עזב את האתר עם עגלת קניות מלאה, בפעם הבאה שהלקוח יבקר באתר, העגלה תישמר לו.

האתר של IntiMomwww.intimom.com

IntiMom הנה חנות פעילה באמזון והאתר של החנות נועד לתמוך במכירת המוצרים.
האתר מכיל בלוג עשיר וכן פירוט על המוצרים השונים שהחברה מוכרת דרך אמזון.
האתר מכיל קישורי אפילייאט לחנות באמזון ומוביל את הלקוח להזמין את המוצרים דרך אמזון.

לקבלת סרטון הסבר על המערכת לנייד - השאר פרטים עכשיו !

האם השימוש במערכת דיגיטל בלוקס פשוט, כמה זמן לוקח לכם לבנות אתר במערכת דיגיטל בלוקס, האם יש לכם תמיכה בשימוש במערכת דיגיטל בלוקס?

בניית אתרים באמצעות דיגיטל בלוקס הנה פשוטה ואינטואיבית.
התפיסה של קליק שמאלי וממנו כל האפשרויות מתפתחות מאוד נוחה.

כאחד שמתכנת הרבה ורגיל לעבוד עם מקש ימני לקח קצת זמן להתרגל לזה, אבל אחרי שהתרגלתי,
זה נהיה ממש פשוט וטבעי לעבוד ככה. אם אנחנו נתקלים באיזה שהוא קושי, לרוב ניתן למצוא פתרון באתר ההדרכה ואם לא, אז התמיכה מהירה וחוזרים עם תשובה מהר.

זמן בניית אתר משתנה בין אתר לאתר. בניית אתר עם 40 פוסטים ועוד 5 עמודים יכולה לקחת ימים בודדים.
זה תלוי מאוד אם יש כבר תמונה מוכנה לכל פוסט והקישורים של הנעה לפעולה מוגדרים.

עד עכשיו, לא המערכת עיכבה אותי בבניית אתרים, אלא היעדר הגדרה ברורה.
אפשר לשרוף המון זמן על מציאת תמונה מתאימה, אז אם זה לצרכי דמו,
אני ממליץ שיהיה לכם ארסנל תמונות משלכם שמתאים לכל מיני נושאים.

 

איזה שירותים אתם נותנים ללקוחות במסגרת העסק שלכם באמצעות הזכיינות של דיגיטל בלוקס

היום אנחנו נותנים שירותי בניית אתרים ותחזוקה של האתרים. אנחנו מלווים את הלקוח משלב הרעיון והחשיבה על האתר שלו, דרך הגדרת מטרות האתר ואפיון מפורט של האתר, משם אנחנו עוברים לבניית האתר.
הלקוח שותף איתנו בתהליך ורואה את האתר נבנה לנגד עיניו.
לאחר סיום בניית האתר, הלקוח מקבל “מדריך ללקוח העסוק” שבנינו על מנת לחסוך זמן במציאת הדרך לבצע את הפעולות השגרתיות הנדרשות לעריכת והוספת התוכן באתר.

חוץ משירותי בניית האתרים ותחזוקתם , אנחנו בונים גם כרטיסי ביקור דיגיטלים, ו

ממש בקרוב, ניתן ללקוחות גם שירותי קידום בגוגל (SEO) וקידום בפייסבוק.
מספר הטלפון ליצירת קשר: 052-3941734   וכאן באתר תמצאו את כל הפרטים עלינו,
על דרך העבודה שלנו  www.topalyz.com


האם אפשר להרוויח כסף באמצעות הזכיינות במערכת דיגיטל בלוקס?

מערכת דיגיטל בלוקס הנה מערכת נוחה מאוד לבניית אתרים וניתן לייצר באמצעותה הרבה ערוצי רווח.
אנחנו משתמשים במערכת במספר ערוצים, אתרי מכירות, אתרי אפילייאט, אתרי תדמית ובעיקר בניית אתרים לעסקים. זוהי לדעתנו השיטה הטובה ביותר להרוויח כסף מהמערכת. כמובן שישנן עוד דרכים, למשל הקמת אתר דרופשיפינג ומכירתו, הקמת אתרי אפילייאט ומכירתם.

האם אתם ממליצים על הזכיינות במערכת דיגיטל בלוקס? האם הזכיינות במערכת דיגיטל בלוקס מתאימה לכל אחד?

מצד אחד כל אחד יכול להיות זכיין של דיגיטל בלוקס, אבל זה לא מתאים לכל אחד. אנחנו חושבים שזה נכון ומתאים למי שרואה עצמו בונה אתרים, או מסוגל לנהל עסק לבניית אתרים להיות זכיין של דיגיטל בלוקס. אנשים שמנוסים במכירות דיגיטליות בהחלט יכולים להפיק הרבה מאוד מהמערכת.

סיכום
לסיכום, אם אתם בעלי עסק ועוד אין לכם אתר? או שאתם רוצים לשדרג את האתר שלכם
מבחינת חדשנות, מהירות והתאמה מושלמת לנייד,
אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו בטלפון : 052-3941734
או להיכנס לאתר שלנו :www.topalyz.com , וניצור לכם יחד אתר במהירות שיא,
הן מבחינת מהירות הגלישה, והן מבחינת מהירות הקמת האתר ונתינת השירות שלנו.

 

לקבלת סרטון הסבר על המערכת לנייד - השאר פרטים עכשיו !

Summary
software image
Aggregate Rating
5 based on 3 votes
Software Name
דיגיטל בלוקס
Price
NIS 4970
Landing Page