דיגיטל בלוקס - הכר את הזכיין: יהודית דויטש בעלת ניסיון של 15 שנה בשיווק ופרסום

5/5
דיגיטל בלוקס - הכר את הזכיין
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

ב”ה

יהודית דויטש

שנת לידה: 1978

נשואה + 4

אני מתעסקת מזה כ- 15 שנה ומעלה בתחום הפרסום והשיווק מכל היבטיו, החל מעיצוב גרפיקה ופרסום במשרדי פרסום שונים בהמשך כמנהלת שיווק פרויקטים בתחומים שונים, ולאחמ”כ מנהלת לקוחות במשרדי פרסום גדולים בו אני אחראית על ערוצי שיווק במדיה הפרסומית אירועי קד”מ וקמפיינים דיגיטליים בהיקפי פרסום של מיליוני שקלים. במקביל פתחתי עסק עצמאי תחת השם More במהלך השנה האחרונה אני מתמקדת בערוץ הפרסום הדיגיטלי, בניית אתרים, קידום פרסום בדיגיטל ובערוצים החברתיים ועוד תחת השם More Site

התחביב העיקרי שלי הוא ללמוד ולהתפתח בכל תחום שקשור לטכנולוגיה ובעיקר בתחומים שאוכל להגיע להכנסות נוספות ובוודאי אם מדובר על הכנסות פסיביות.

איך שמעת על המערכת ומדוע הצטרפת כזכיין למערכת דיגיטל בלוקס? ezBlox 

הצטרפתי לקבוצה הראשונה שהוצגה לה מערכת איזיבלוקס, איך שנחשפתי לזה הבנתי שאני הולכת להיות חלק מהדבר הזה ועוד באותו יום רכשתי את הזכיינות, היות ותחום בניית אתרים מתחבר מאד לתחום עיסוקי, פרסום ושיווק עיצוב גרפי, וכן מתחבר לתחום התחביבים שלי והרצון שלי להיות עדכנית ומחוברת לקידמה.

נושא בנית האתר, תפעול התוכנה וההתעסקות איתה לא הרתיעו אותי כלל, הדבר שבעיקר שיכנע אותי להיכנס לעומק של תחום בניית האתרים הוא העניין שאפשר להתפתח עם הנישה הזו למגוון תחומים שבעזרתם ניתן לבנות מערכת פסיבית שתבנה מעטפת הכנסה קבועה.

האם היה לכם ניסיון או ידע קודם בהקמת אתרים ושיווק באינטרנט לפני שהצטרפתם כזכיינים

למערכת דיגיטל בלוקס ומה למדתם בקורסים המצורפים למערכת דיגיטל בלוקס ?

תחום השיווק ברשת מעניין אותי כבר מספר שנים, לפני כ-7 שנים הייתי במפגש קבוצתי של איתי פז, אחד המנטורים שהיו מפורסמים בשוק ועסקה בנושא של שיווק אינטרנטי, אך אז לא הבנתי איך אני יכולה להתקדם עם המתודה שלו לכיוון שאני מתחברת ואוהבת, בהמשך עקבתי לא מעט אחר מנטורים שונים ששיווקו קורסים דיגיטליים , אך לא התחברתי לאף אחד מהם בעיקר משום שסגנון הכתיבה שלהם היה מאד ברוטלי ומתנשא.. 

החל משנת 2004 אני עוקבת אחרי צחי רוזנטל במיילים, צורת הכתיבה שלו משכה אותי אך עברו כמה שנים טובות עד שהחלטתי להצטרף לקבוצת טו דו איט..

האם יש לכם ניסיון בהקמת אתרים על מערכות בניית אתרים אחרות כגון WordPress או Wix

לפני שהצטרפתם כזכיינים למערכת דיגיטל בלוקס, מה יתרונות במערכת דיגיטל בלוקס?

בעבר ניסיתי לבנות אתר כלשהו, בזמנו עוד לא היה מערכת חינמית כמו wix וורדפרס עוד היה בחיתוליו, התייאשתי מהר מאד כשהבנתי שצריך ידע בתכנות ששעממה אותי מאד.

מערכת איזיבלוקס קלה מאד לתפעול, מערכת שבנויה כולה מתבניות וכל אחד יכול לבנות דרכה ללא קושי, כמו כן גם הקורסים עצמם ברורים ומקיפים את כל נושא התפעול במערכת , קבוצת הפייסבוק מהווה תמיכה מושלמת לכל שאלה ובעיה, הקבוצה פעילה לאורך כל היום וכל שאלה נענית תוך מספר דקות.

בנוסף אני מחברת מאוד לחדשנות המתמדת ויצרתיות המאפיינת את הצוות.

ישנן הרבה שיטות שאמצעותן אפשר להשתמש במערכת דיגיטל בלוקס על מנת לבנות עסק ולייצר הכנסה חודשית קבועה מהאינטרנט, ספרו לנו לאיזו שיטה אתם הכי מתחברים ואיך מערכת דיגיטל בלוקס עוזרת לכם להשיג את המטרה שלכם ולהרוויח כסף ?

השיטה שאני מתחברת אליה היא בניית אתרים ללקוחות, השיטה שמצרפת את הלקוחות למערכת לשנים הבאות והרווח כולו שלי, והקמת מערכת שיווק שותפים.

כמה אתרים בניתם במערכת דיגיטל בלוקס ? הציגו דוגמאות לאתרים שבניתם במערכת דיגיטל

בלוקס.

בניתי 2 אתרים ללקוחות ועוד 3 בשלבי בניה שונים, 

האתרים שבניתי ללקוחות הם אתרים קצת יותר מורכבים מאתרים סטנדרטיים שדרשו לא מעט זמן התעסקות, חלקם עיצבתי בשילוב הידע שצברתי בתוכנות גרפיות שונות, וחלקם בנויות עם מערכת קורסים דיגיטליים, ישנו אתר נוסף בשלבי פיתוח המתבסס על שיווק שותפים, האתר עם רעיון ייחודי שפיתחתי בעצמי ומתחקיר מעמיק שעשיתי גיליתי שהוא יהווה ביקוש רציני והיסטרי בנישה מסוימת המתאימה לקהל יעד מוגדר. 

האם השימוש במערכת דיגיטל בלוקס פשוט, כמה זמן לוקח לכם לבנות אתר במערכת דיגיטל

בלוקס, האם יש לכם תמיכה בשימוש במערכת דיגיטל בלוקס?

השימוש במערכת איזיבלוקס מאד קלה לתפעול ובניית האתרים נעשית מהירה וקלה, ישנו מגוון רחב מאד של תבניות מותאמות לשימוש ועם קצת מעוף וידע ניתן לשלב להוסיף ולשדרג את התבנית הבסיסית.

איזה שירותים אתם נותנים ללקוחות במסגרת העסק שלכם באמצעות הזכיינות של דיגיטל בלוקס?

More Site

מתעסק בבניית אתרים, ומשלב את הידע הרב שצברתי בשנים האחרונות בתחום האסטרטגיה השיווקית העיצוב הגרפי והפרסום להקמת אתרים מקצועיים ועדכניים.

לסיכום

בניית האתרים במערכת היא פשוטה מהירה קלה וזמינה לכל אחד ואחד

מוזמנים לבקר ולהתרשם מהאתר שלי שנבנה ע”י מערכת איזיבלוקס ואם אתם מתעניינים בבניית אתרים אשמח להיות לכם לעזר במגוון שירותים שיש לעסק להציע החל מבניית אתרים, פרסום מגזרי, ייעוץ עסקי שיווקי, בניית תקציב, בניית לוח גאנט לפי צרכי העסק, שיתופי פעולה עם מומחי תחום.

 לפרטים:

www.Moresite.co.il

לקבלת סרטון הסבר על המערכת לנייד - השאר פרטים עכשיו !

Summary
Reviewer
יהודית דויטש
Review Date
Reviewed Item
דיגיטל בלוקס
Author Rating
51star1star1star1star1star