איך לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט בזמן הבידוד ?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
עבודה מהבית היא הדבר החשוב ביותר בהתמודדות עם המשבר הכלכלי בעקבות מגיפת הקורונה. מדריך מלא לעבודה מהבית: איך לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט בזמן הבידוד!

איך לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט בזמן הבידוד ?

לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט זה פיתרון שיכול להציל אלפי ישראלים בימים אלו מקריסה כלכלית!
אין ספק שאנחנו נמצאים בתקופה קשה ומאתגרת שתירשם בספרי ההיסטוריה של מדינת ישראל והאנושות כולה.

נכון לכתיבת שורות אלו מתחילת חודש מרץ בלבד נרשמו מעל 690,055 דורשי עבודה חדשים בנוסף ל 160,000 מובטלים בתקופה שקדמה למשבר הנוכחי , כלומר סה”כ מספר דורשי העבודה בישראל כרגע עומד על מספר חסר תקדים של כמעט 850,000 מובטלים!

שיעור האבטלה כרגע עומד על מעל 20% וזה אומר שאחד מכל 5 ישראלים איבד את מקור הפרנסה שלו ומאות אלפי ישראלים נמצאים במצב כלכלי קשה ולא יכולים לפרנס את עצמם ואת בני משפחתם.

מה שיותר מדאיג זה שע”פ ההערכות  ל 20% מכלל העובדים שנפלטו משוק העבודה לא יהיה לאן לחזור בסיום המשבר והם ישארו מובטלים ללא מקור פרנסה. (מקור YNET)

אין ספק שבסיום המשבר הזה העולם הולך להשתנות !

עכשיו עומדת בפני כל אחד מאיתנו כמה אפשרויות.
האפשרות הראשונה והכי קלה זה להמשיך לשבת בבית, לראות כל היום חדשות ולקרא עיתונים שמספרים כמה המצב גרוע וכמה כולם מסכנים ואין להם כסף ולהיכנס ללחץ וחרדות. 


אבל מי שחכם  יבחר באפשרות השניה וינסה להבין מה אפשר ללמוד מהמשבר הזה ואיך הוא יכול לנצל את המשבר הזה לטובתו!
צריך להבין שהמשבר הזה יסתיים בסוף ( לא ברור עדיין מתי וכלנו מקווים שהוא יסתיים כמה שיותר מהר ), ובסיום המשבר יהיו 2 סוגים של אנשים:

1. אנשים שישבו כל היום בבית וראו נטפליקס  – בסיום המשבר ישארו ללא מקור פרנסה ויצטערו על כך למשך שארית חייהם!

2.אנשים שפעלו ולמדו כיצד לנצל את המשבר הזה לטובתם ובזמן שאנשים אחרים ישבו וטחנו סדרות בנטפליקס הם למדו כיצד אפשר להקים עסק מהבית להתפרנס ולהרוויח כסף מהאינטרנט בלי לצאת מהבית!

מהתפשטות הקורונה והמצב הכלכלי הקשה שפוקד את מדינת ישראל בימים אלו גרם לפיטורים של מאות אלפי ישראלים שביום אחד איבדו את מקום עבודתם ולסגירתם של אלפי עסקים ניתן ללמוד 2 דברים מאוד קריטיים וחשובים:


1.
אסור להסתמך על מקום פרנסה אחד בודד וכל אחד חייב שיהיה לו מקור פרנסה חלופי למקרה שיפטרו אותו מהעבודה או שהעסק שלו יסגר!

2. העולם עובר לדיגיטל ומי שלא מבין את זה עכשיו ולא פועל על מנת לבנות עסק דיגיטלי שיאפשר לו להתפרנס מהאינטרנט ללא תלות בשום גורם פיזי פשוט יתחרט על זה בקרוב מאוד!

במידה ואתם רוצים מידע נוסף איך תוכלו להקים בקליק עסק דיגיטלי שיאפשר לכם להתפרנס מהאינטרנט ולהביא כסף הביתה למשפחה שלכם כל חודש בלי להיות תלויים בשום גורם  הכנסו לכאן :

במדריך הבא אתם הולכים ללמוד איך גם אתם יכולים להקים עסק מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט בלי להיות תלוים באף אחד, אנחנו נלמד איזה עסקים מהבית הכי כדאי להקים בתקופה הזאת ובאילו שיטות אפשר להרוויח כסף באמצעות עבודה מהבית באינטרנט.

אז אם אתה מחפש עבודה מהבית בשעות הערב או את מחפשת עבודה מהבית תמשיכו לקרא את המאמר ותלמדו איך לעבוד מהבית ולהרוויח כסף מהאינטרנט בזמן הבידוד.

לפי שנתחיל ונסקור את השיטות השונות שבהן אפשר לעבוד מהבית ולהרוויח כסף מהאינטרנט עלינו לעיין בכמה נתונים מאוד מעניינים:

  1. השימוש באינטרנט בזמן המשבר עלה במעל 50% (קישור לכתבה ב YNET)
    המשמעות היא שכמעט כולם נמצאים היום באינטרנט והפוטנציאל להרוויח כסף באמצעות עבודה מהבית דרך האינטרנט הוא גבוהה מאוד ונמצא במגמת עליה מתמדת.
    בשורה התחתונה זה הזמן להקמת עסקים מהבית !


2. מחזורי הקניות באינטרנט עלו ב מעל 63% (קישור לכתבה בגלובס)

המסקנה היא ברורה!
מי שחכם פועל עכשיו על מנת לנצל את משבר הקורונה לטובתו ומקים עסק מהבית!

איזה סוגי עסקים מהבית ניתן להקים ולהתחיל להרוויח כסף כבר עכשיו?

לפני שרצים להקים עסק מהבית יש לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים וקריטיים שהמשבר הנוכחי משפיע עליהם באופן קריטי ולכן עלינו לדעת איזה עסק מהבית כדאי להקים ומאיזה תחום כדאי להתרחק בתקופה כמו משבר הקורונה.

לכן עלינו לקחת בחשבון שיקולים וגורמים שונים שישפיעו על ההחלטה שלנו איזה עסק מהבית להקים לדוגמא:

1. רוב העולם נמצא כעת בבידוד ואנשים לא יוצאים מהבית – לכן אנשים מחפשים דברים שיעזרו להם להעביר את הזמן בבית ולכן תהיה עליה בביקוש למוצרים כגון:
מחשבים , סמארטפונים, סטרימרים, מגברי WIFI , טאבלטים, לפטופים ועוד מוצרי אלקטרוניקה שונים שיעזרו לאנשים להעביר את הזמן בבידוד

2.רוב העולם כרגע נמצא בבידוד וכמעט אין טיסות יוצאות ונכנסות וכל תחום התיירות והנופש כרגע נסגר לחלוטין – לכן אנחנו לא נשקיע כעת בעסק שמקדם נופש או חופשות בארץ או בחו”ל!

3.המשמעות של העובדה שמדינות רבות נמצאות כרגע בהסגר מלא ואין כניסה ויציאה של טיסות זה שגם אין כמעט בכלל משלוח של סחורות והזמנות ולכן אנחנו לא נקדם עכשיו הזמנת מוצרים בחו”ל ולא נשווק מוצרים שמגיעים מסין.

4.אנשים נמצאים בבית ויש להם הרבה זמן פנוי שהם מחפשים איך לנצל לרכישת ידע ומיומניות חדשות שיאפשרו להם ללמוד מקצוע חדש שיאפשר להם לעבוד מהבית ולכן זה זמן מצויין לשווק מוצרים דיגיטליים כמו תוכנות, אפליקציות וקורסים דיגיטליים!

5.כמעט כל העסקים הפיזיים סגורים לגמרי ובעלי עסקים רוצים להעביר את העסק שלהם לדיגיטל, לכן זאת הזדמנות נהדרת להציע שירות של בניית אתרים או קידום אתרים כי יש לזה ביקוש מטורף בתקופה הזאת של משבר הקורונה.


אלו היו מספר דוגמאות על קצה המזלג , לגבי השיקולים שעלינו לקחת בחשבון לפני שאנחנו מקימים עסק מהבית ומתחילים לעבוד מהבית על מנת להרוויח כסף באינטרנט.

כעת אנחנו סקור בהרחבה מודלים שונים של עסקים מהבית שיאשרו לכם למצא עבודה מהבית ללא ניסיון ולהתחיל להרוויח כסף גם בזמן בידוד בלי שתצטרכו לצאת מהבית!

בניית אתרים

אם אתם רוצים להקים עסק שיאפשר לכם עבודה מהבית ללא ניסיון וללא השקעה כספית בניית אתרים הוא ללא ספק אחד התחומים הטובים ביותר שאתם יכולים להשקיע בו כעת.

כל מה שאתם צריכים בשביל להתחיל לספק שירות של בניית אתרים זה:


1. מערכת לבניית אתרים בקליק כמו דיגיטל בלוקס
2. קורס לבניית אתרים בקליק שיאפשר לכם ללמוד בקלות איך לבנות אתרים בכמה קליקים לאתר לקוחות פוטנציאלים ולמכור אותם ללקוחות שלכם.
3.מחשב וחיבור לאינטרנט

משבר הקורונה גרם לסגירתם של עשרות אלפי עסקים פיזיים כולל חנויות, מסעדות ועוד…
כל בעלי העסקים מחפשים כעת אלטרנטיבה שתאפשר להם להמשיך להתפרנס ולהפעיל את העסק שלהם בדרכים אלטרנטיביות ,ולכן יש כרגע עליה חדה בביקוש להקמת אתרי אינטרנט על מנת להעביר את העסק הפיזי לעולם הדיגיטל ולאפשר לעסקים השונים להמשיך להתקיים גם ללא חנות פיזית.

 לכן אם אתם רוצים ללמוד מקצוע שיאפשר לכם להרוויח כסף כל חודש בלי לצאת מהבית גם אם אתם בבידוד וכל העולם בהסגר, אין ספק שבניית אתרים זה התחום החם ביותר עכשיו בשוק וכל מי שילמד עכשיו בניית אתרים יוכל להרוויח בעתיד הקרוב כל חודש משכורות של מעל 15,00₪ בחודש בלי לצאת מהבית!

למידע נוסף על מערכת לבניית אתרים בקליק וקורס בניית אתרים שיאפשר לכם לפתוח עסק מהבית ללא ניסיון ולהרוויח כסף כבר עכשיו  – לחצו כאן!

קידום אתרים

בניית אתר אינטרנט זה רק השלב הראשון בהסבה של עסק מהעולם הפיזי לעולם הדיגיטלי, אתר אינטרנט שאין לו תנועה של גולשים זה כמו להקים עסק באמצע המדבר במקום שומם שאף אחד לא מגיע עליו.

גם אם תקימו לעסק אתר אינטרנט בהשקעה של מיליון דולר ותחלקו כסף, אף אחד לא ידע על קיומו של האתר שלכם ללא קידום אתרים.
לכן, אם בעבר קידום אתרים היה מעיין שירות נלווה, היום יותר ויותר בעלי עסקים כבר הבינו שאין שום טעם לבנות אתר לעסק ללא קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל.

בניית אתר לעסק זה השלב הראשון בלבד, לאחר הקמת האתר ועל מנת להביא תנועה של גולשים ולקוחות לאתר , כל עסק שיש לו אתר אינטרנט חייב שירות של קידום אתרים.
קידום אתרים זה בעצם לגרום לאתר אינטרנט של העסק שלכם להופיע בעמוד הראשון בגוגל.

המשמעות של אתר אינטרנט שמופיע בדף הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל זה כמו פרסומת חינם בגמר של האח הגדול או שלט פרסומת של העסק שלכם על איילון או חנות בכניסה לקניון עזריאלי בלי לשלם שכירות וארנונה.

אתר שמופיע בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל יאפשר לכם לחשוף את העסק שלכם כל חודש לעשרות אלפי עיניים חדשות שמחפשות את השירות שלכם ויאפשר לכם ייצר זרימה בלתי פוסקת של לקוחות לעסק שלכם – חינם!

כלומר, קידום אתרים יאפשר לכם להביא לקוחות לעסק שלכם ויאפשר לכם להרוויח כסף בלי להוציא כסף על פירסום!

קידום אתרים SEO נחשב לאחד התחומים היוקרתיים והרווחיים ביותר בעולם הפירסום והדיגיטל ומאפשר למקדמי אתרים להרוויח משכורות התחלתיות של בין 15,000 ל 20,000 ₪ בחודש ואפילו יותר!

שירות של קידום אתרים נע היום בין מחיר של 1,5000 ₪ – 3,000 ₪ בחודש ומעלה ( כל חודש)!
היתרון בקידום אתרים שמדובר בעסקה מתמשכת שהלקוח משלם לכם עליה כל חודש.
כלומר מספיק לכם שיהיו לכם 10 לקוחות בלבד כל חודש על מנת שתוכלו להרוויח משכורת של 15,000 – 30,000 ₪ בחודש!

בעבר התחום של קידום אתרים היה נחלתם של הייטקיסטים ומתכנתים בלבד, אולם כיום אפשר ללמוד קורס קידום אתרים, שיאפשר לכם ללמוד תוך 90 יום קורס שיאפשר לכם לקדם כל אתר לדף הראשון בגוגל!

קורס SEO קידום אתרים יאפשר לכם לקדם את האתר שלכם בגוגל ובצורה הזאת להביא יותר לקוחות לאתר שלכם וכך להרוויח יותר כסף.
בנוסף,באמצעות קורס לקידום אתרים תוכלו להציע ללקוחות שלכם שירות של קידום אתרים בגוגל ולגבות מכל לקוח סכום של 1,500 – 3,000 ₪ בחודש, כל חודש!

למידע נוסף ובדיקת התאמתכם לקורס קידום אתרים שיאפשר לכם ללמוד מקצוע יוקרתי ורווחי באמצעות שיטה שמאפשרת לקדם כל אתר לדף הראשון בגוגל תוך 90 יום ולהרוויח כסף מקידום אתרים – לחצו כאן!

דרופשיפינג

דרופשיפינג היא שיטת מכירות באינטרנט שמאפשרת למכור כל מוצר לכל מקום בעולם בלי צורך להחזיק מלאי פיזי של המוצר.
המוכר פשוט משווק את המוצר ומציג את המוצר למכירה באתר שלו , הלקוח מזמין את המוצר ומשלם למוכר דרך אתר האינטרנט שלו.
המוכר מעביר את פרטי הזמנה לספק והספק שולח ישירות את המוצר לקונה.
הרווח של המוכר הוא מכיר המכירה של המוצר, פחות מחיר העלות של המוצר מהספק.

לדוגמא, אם אתם מוכרים באתר דרופשיפינג שלכם מסכת הגנה נגד קורונה במחיר 100 שקלים ואתם קונים את המוצר הזה מהספק במחיר של 50 שקלים.
על כל הזמנה שתגיע דרך האתר שלכם, אתם תרוויחו 50 שקלים בלי לעשות כלום.
הספק הוא בעצם אחראי על כל “העבודה השחורה”, הוא בעצם מנהל את המלאי, מאחסן את הסחורה ומבצע משלוח של המוצר ללקוח שרכש את המוצר!

דרופשיפינג זוהי בעצם צורה משודרגת של מודל ה ECOMMERCE והמכירות באינטרנט אונליין.
לדרופשיפינג יש יתרונות רבים כגון:
– אפשר לעבוד מהבית או מכל מקום שרוצים
– אין צורך להחזיק מלאי של מוצרים
– אין הוצאות ( אחסון, חשמל, מים, ארנונה, שכירות וכו’…)
– לא צריך להוציא כסף ולקנות סחורה מראש (רכישה רק כנגד הזמנה ותשלום של הלקוח)

– אפשר להרוויח כסף בצורה אוטומטית

השאלה הבוערת היא האם אפשר לעשות דרופשיפינג בזמן משבר כמו שעובר עלינו כעת?

אין ספק שלמשבר הקורונה יש השפעה נרחבת על מודל הדרופשיפינג.
משבר הקורונה גרם לכך שחלק רב ממדינות העולם נמצא בהסגר מלא ויש עוצר טיסות כך שדרופשיפינג של מוצרים מסין או מאתרים כמו עליאקספרס איביי או אמזון ממש לא כדאי לעשות בשלב זה.

מעבר לזה שדרופשיפינג באיביי ובאמזון במילא אסור בהתאם לתנאי השימוש של אתרים אלו ומי שמנסה לעשות דרופשיפינג באיביי או דרופשיפינג באמזון פשוט סוגרים לו את החשבון.

דבר נוסף שהשפיע רבות על מודל הדרופשיפינג בשנים האחרונות זה הריבוי באתרי קניות שנראים כמעט אותו דבר כאשר 90% מההזמנות באינטרנט נשלטות באופן כמעט מוחלט על ידי שלושת האתרים הגדולים ( עליאקספרס, איביי ואמזון) ויתר ה 10% מתחלק בין טריליון אתרי המכירות באינטרנט.

אז האם הדרופשיפינג מת?
האם כדאי לעשות דרופשיפינג בכלל?

התשובה היא : ממש כן!

חברת איזידרופשיפ השיקה לאחרונה מודל דרופשיפינג רווחי ביותר שמאפשר לכל אחד להתחיל עבודה מהבית בלי ניסיון ,להקים אתר דרופשיפינג בקליק ולהתחיל להרוויח כסף.
השיטה של חברת איזידרופשיפ שנקראית דרופשיפינג 2020 כוללת חבילה מושלמת של מערכת דרופשיפינג חדשנית ומתקדמת ( ezDropship 2.0) וקורס דרופשיפינג מלא שכולל גם קורסים לשיווק וקידום אתרים .

המודל של שיטת הדרופשיפינג דרופשיפינג 2020 מאפשרת להקים אתר דרופשיפינג ולהתחיל להרוויח כסף ב 3 צעדים פשוטים:
1. בוחרים מוצר
2. מקימים אתר דרופשיפינג בקליק
3. מפרסמים את האתר ומתחילים להרוויח כסף 

המערכת עברה בדיקות קפדניות ובמהלך פיילוט שנערך על המערכת במשך שנה , משתמשי המערכת הצליחו לייצר רווחים גבוהים ביותר באמצעות אתר דרופשיפינג אוטומטי על מערכת איזידרופשיפ 2.0.

מעבר לכך , המערכת פתוחה כעת לשימוש במחיר מיוחד בשל המשבר וניתן להקים עסק מהבית כבר עכשיו במחיר של 299 ₪ בחודש ללא התחייבות!
החבילה כוללת אתר אינטרנט אוטומטי וחבילת קורסים מלאה שתאפשר לכם לעבוד מהבית ולהקים עסק מהבית כבר עכשיו ולהתחיל להרוויח כסף מדרופשיפינג!

למידע נוסף על דרופשיפינג בשיטת “דרופשיפינג 2020” שכוללת אתר אוטומטי בליסינג ללא התחייבות על מערכת הדרופשיפינג האוטומטית ezDropship 2.0 וחבילת קורסים למכירות ושיווק באינטרנט וקידום האתר בגוגל SEO – לחצו כאן עכשיו!


שיווק שותפים

שיווק שותפים זאת ללא ספק הדרך הקלה והמהירה ביותר להרוויח כסף באינטרנט באמצעות עבודה מהבית ללא ניסיון.
באמצעות שיווק שותפים אתם יכולים להתחיל להרוויח כסף מהאינטרנט כבר עכשיו!

שיווק שותפים מאפשר לכם להרוויח כסף מהבית דרך האינטרנט בלי למכור שום דבר לאף אחד  ובלי לדבר עם אף אחד אתם לא צריכים שיהיה לכם מוצר משלכם וברוב המקרים אתם אפילו לא צריכים לבנות אתר אינטרנט משלכם ( למרות שזה ממש מומלץ למי שבאמת רוצה להרוויח כסף ולא דמי כיס שיהיה לו אתר אינטרנט לשיווק שותפים).

למי שלא יודע מה זה בדיוק שיווק שותפים ואיך זה עובד ננסה להסביר בקצרה מה זה שיווק שותפים ואיך זה בדיוק עובד.

שיווק שותפים או באנגלית AFFILIATE אפילייאט זה בעצם מודל שיווקי שמאפשר לכל אחד למצא עבודה מהבית ללא ניסיון ופשוט לשווק מוצר או שירות של מישהו אחר ולהרוויח מזה כסף.
באמצעות שיווק שותפים, אתם יכולים להרוויח כסף על כל מי שקנה דרככם מוצר או שירות כלשהו ואפילו אם הוא רק השאיר פרטים או התעניין במוצר מסויים.

העמלות שמרוויחים בשיווק שותפים יכולות להגיע גם לאלפי שקלים בהתאם למוצר שאותו אתם משווקים.

לדוגמא, מי שנרשם למערכת דיגיטל בלוקס ולקורס השיווק באינטרנט של מכללת TODOI, יכול לשווק את המערכת ולהרוויח 1,300 ₪ בכל פעם שמישהו רק השאיר פרטים דרך הלינק שלו ונרשם למערכת.
כלומר, אפשר להרוויח 1,300 רק על ידי שיתוף לינק בשיטת העתק הדבק!
מספיק שידיעו דרככם כל חודש 10 אנשים שירשמו דרככם ותוכלו להרוויח כל חודש 13,000 ₪ בלי לעשות כלום ובלו לעבוד בצורה פסיבית לחלוטין!

במודל השיווק שותפים יש בעצם 3 משתתפים:

המשווק ( AFFILIATE) – זה בעצם השותף שמרוויח עמלות רק על זה שהוא משווק מוצר או שירות מסויים שלא שייכים לו.
למשווק אין שום אחריות על המוצר שהוא משווק, הוא לא צריך לתת שירות לקוחות והוא לא צריך לספק את המוצר ללקוח הוא אפילו לא צריך לדבר עם הלקוח.
המשווק מרוויח “עמלה” שמשולמת לו על ידי המוכר .

המוכר – זהו בעצם בעל העסק שמוכר מוצר או שירות מסויים, הוא אחראי על כל נושא גביית התשלום מהלקוח הסופי, מספק לו את השירות או המוצר ושירות לקוחות לפני ואחרי ביצוע העסקה.
המוכר משלם למשווק “עמלה” שהיא חלק מסויים מהרווח שלו למשווק.

הקונה – הקונה זה בעצם הלקוח , הוא לא מושפע בכלל מהעובדה שמדובר בעסקת שיווק שותפים. הלקוח לא משלם מחיר גבוה יותר.
הלקוח משלם אותו מחיר בדיוק ולפעמים אפילו מקבל הנחה או קופון מסוים מהמשווק.


שיווק שותפים -איך זה עובד ?

התהליך של שיווק שותפים עובד בצורה מאוד פשוטה , המשווק פשוט מקבל לינק ייחודי עם קוד מעקב ( על מנת לזהות כל מכירה או ליד שמגיעים דרכו ) וכל מה שעליו לעשות הוא להקים אתר אינטרנט, לקדם אותו ולהפיץ את הלינק שלו לקהל יעד פוטנציאלי.
ככל שתהיה יותר תנועה של קהל יעד פוטנציאלי לעבר ההצעה שאותו הוא משווק ככה יהיו בעצם יותר מכירות והמשווק ירוויח יותר כסף.

במידה ואתם רוצים להתחיל להרוויח כסף באמצעות שיווק שותפים כבר עכשיו – לחצו כאן!

נכס דיגיטלי

נכס דיגיטלי זה בעצם נכס שנמצא באינטרנט ומייצר לבעלי הנכס הכנסה פסיבית.
כמו שדירה או משרד מייצרת לבעלים שלה הכנסה פסיבית כל חודש באמצעות דמי השכירות, כך גם נכס דיגיטלי מייצר לבעלי הנכס כסף כל חודש באופן קבוע בלי לעבוד! 

נכס דיגיטלי יכול להיות כל דבר שבעצם נמצא באינטרנט , מייצר תנועת גולשים ומאפשר להרוויח כסף באמצעות שיווק שותפים, פרסומות , מכירת מוצרים בשיטת דרופשיפינג או אפילו תשלום שכירות חודשי.

נכס דיגיטלי לדוגמא יכול להיות אתר אינטרנט, קבוצת פייסבוק ,ערוץ יוטיוב , דף אינסטגרם או בלוג.
היתרונות של נכס דיגיטלי זה שהוא יכול לייצר לנו סכומים גבוהים מאוד של כסף כל חודש בצורה פאסיבית בלי לעבוד קשה ובלי לקנות דירה במיליון שקל ולרדוף אחרי שוכרים.

רבים מכנים את ההשקעה בנכסים דיגיטלים כהשקעה החכמה והמניבה ביותר של העתיד ולכן משקיעים רבים עוזבים את עולם ההשקעות הקונבנציונאלי ומפסיקים להשקיע באפיקי השקעה כמו נדל”ן או מניות בבורסה.

בזמן שהשקעות כמו נדל”ן או מניות בבורסה מושפעות מתנודות וגורמים שונים בשוק ההון ומעמידים את המשקיעים בפני הפסדים כספיים, השקעה בנדל”ן דיגיטלי היא בעצם נטולת סיכונים ומככל שהזמן חולף הערך של הנכס שלנו רק יעלה ואנחנו נרוויח יותר כסף.

ההשקעה בנדל”ן דיגיטלי היא יחסית מאוד נמוכה ובסכום של פחות מ 5,000 ₪ ניתן להקים מספר נכסים דיגיטליים שיאפשרו לנו להרוויח כמה סכומים של אלפי שקלים ואפילו יותר כל חודש באופן פסיבי לחלוטין, בלי לצאת מהבית!

למעשה אם עכשיו היה לכם כבר נכס דיגיטלי פעיל יכולתם להמשיך להרוויח כסף מהבית בלי דאגות, גם בזמן בידוד בשל מגיפת הקורונה.

במידה ואתם מעוניינים לדעת איך גם אתם יכולים להשקיע בנכסים דיגיטלים ולהקים נכס דיגטלי מניב כבר עכשיו – לחצו כאן!

קורס דיגיטלי

קורס דיגיטלי הוא ללא ספק אחד הדברים שהביקוש שלו גדל בקנה מידה גבוה ביותר בשל המצב ששורר כרגע בעולם.
בזמן שכל בתי הספר המכללות והאוניברסיטאות סגורות בשל מגיפת הקורונה, הרבה מאוד אנשים מנצלים את הזמן בבידוד על מנת לרכוש ידע חדש וללמוד מקצועות חדשים שיאפשרו להם לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט. 

יש לך ידע בתחום מסויים? מצויין!

זה הזמן שלך לארוז את כל הידע שלך בתוך קורס דיגיטלי, לשווק אותו ולהרוויח מזה כסף!

תחום הקורסים הדיגיטליים תופס בשנים האחרונות תאוצה מטורפת ובעקבות מצב החירום העולמי בשל מגיפת הקורונה אין ספק שזה הולך להיות אחד מהתחומים המבוקשים ביותר בזמן הקרוס.

נגמרו הזמנים שבשביל ללמוד משהו היינו צריכים לצאת מהבית ולעמוד שעות בפקקים בשביל לשבת בכיתה צפופה וחנוקה מלאה בתלמידים.
בעתיד כל נושא הידע והלימודים הולך להיות הרבה יותר פשוט ונגיש לכולם!
כבר היום יש מכללות שלמות באינטרנט שמאפשרות לכם ללמוד איך להרוויח כסף מהבית ללא ניסיון!

גם אתם יכולים לקחת עכשיו את הידע שלכם בכל תחום, להפוך אותו לקורס דיגיטלי ולהתחיל להרוויח כסף.

היתרון בקורס דיגיטלי זה שכמעט אין הוצאות, משקיעים פעם אחת בהכנת הקורס שכולל את צילום הסרטונים , עריכתם ואריזתם בתור קורס דיגיטלי ולאר מכן ניתן למכור אותו באלפי עותקים ולהרוויח כסף כמעט ללא הוצאות!

אם אתם רוצה ללמוד עוד איך גם אתם יכולים להרוויח כסף מהבית באמצעות קורס דיגיטלי – לחצו כאן!

אתר מכירות אונליין

אתר מכירות אונליין הוא הטעות מספר 1 של כל מי שרוצה להתחיל לעבוד מהבית ולהרוויח כסף באינטרנט.
אתר מכירות קלאסי הוא מודל שמאפשר להרוויח כסף באינטרנט, אך תיפעול של אופרציה כזאת דורשת השקעה של הרבה מאוד משאבים שבאים לידי ביטוי בהרבה מאוד זמן וכסף.

 

על מנת לנהל אתר מכירות באינטרנט, יש צורך קודם כל להקים אתר eCommerce , עלות של אתר מכירות באינטרנט יכול להגיע לסכומים של כמה אלפי שקלים.

הקמת האתר הוא רק השלב הראשון מכיוון שלאחר מכן יש צורך לעדכן את כל המוצרים שאתם מוכרים באתר, יש צורך להעלות תמונות של המוצרים, לרשום לכל מוצר תיאור ולהכניס שדות רבים כמו מחירים, ווריאציות שונות של המוצר, מידות , צבעים וכו’…

 

מי שפעם התנסה בהקמת אתר מכירות יודע שמדובר בסיפור לא פשוט כלל וייתכן ותתקעו שבועות ואפילו חודשים רבים רק בעדכון המוצרים שלכם באתר.

למי שעדיין מתעקש ורוצה להיכנס לתחום, מומלץ להקים אתר דרופשיפינג אוטומטי שמאפשר להקים אתר מכירות מלא שמסתנכרן עם אתר עליאקספרס ומאפשר למשוך משם את כל המוצרים לאתר שלכם בכמה קליקים ( כולל תמונות, תיאור המוצר וכל השדות הדרושים ) כך שתוך כמה שעות תוכלו להקים אתר מכירות עם אלפי מוצרים ולהתחיל להרוויח כסף מהבית ) .


נציין שמי שמתכוון לנהל אתר מכירות רגיל צריך לרכוש מראש סחורה, להשכיר מחסן על מנת לאחסון את הסחורה, ליצור קשר עם ספקים על מנת לרכוש סחורה, לארוז את המוצרים, ללכת לדואר ולבצע משלוח של המוצרים , לתחזק מוקד מכירות וגם לתת ללקוחות שירות לקוחות לאחר הקניה.

השלב הבא לאחר שהקמתם אתר מכירות ועדכנתם בו את המוצרים שלכם, זה להביא תנועה של לקוחות לאתר שלכם, כלומר לקדם את האתר בגוגל.
אם לא תקדמו את האתר שלכם בגוגל, אף אחד לא ידע על קיום האתר שלכם.
על מנת לקדם את האתר שלכם ניתן לשכור שירות של מקדם אתרים, אולם שירות כזה הוא יקר מאוד ויעלה לכם כמה אלפי שקלים בחודש.
לכן, עדיף שתלמדו כיצד לקדם את האתר שלכם בעצמכם באמצעות קורס קידום אתרים.

קורס SEO לקידום אתרי מכירות יאפשר לכם לייצר תנועה בלתי פוסקת של לקוחות לאתר מכירות שלכם בחינם בלי שתצטרכו לזרוק כסף על פירסום.
למידע נוסף על קורס קידום אתרי מכירות בגוגללחצו כאן!

ערוץ יוטיוב

יוטיוב הוא אחד מהאתרים הגדולים ביותר בעולם עם תנועה של מיליארדי גולשים בכל יום ואתם יכולים לנצל את זה בכדי להרוויח כסף מהבית ללא ניסיון!

יוטיוב היא פלטפורמה נהדרת שמאפשרת לכל אחד בעצם לפתוח ערוץ משלו, להעלות תוכן ולהתחיל להרוויח כסף!
היתרון של יוטיוב שהוא מאפשר לכל אחד לפתוח ערוץ, להתחיל עבודה מהבית ללא ניסיון ולהרוויח כסף באינטרנט וכל זה בחינם בלי לשלם כסף לאף אחד!
בניגוד לפייסבוק לדוגמא שחוסם כמעט כל פוסט שיווקי שעולה לרשת החברתית לא דרך מערכת הפירסום של פייסבוק, יוטיוב מאפשרים להעלות כמעט כל סוג של סרטון כולל סרטונים שיווקים בלי לשלם כסף ליוטיוב!

 

כוכבי רשת גדולים התחילו את דרכם באמצעות פתיחת ערוץ יוטיוב.
ניתן להשתמש ביוטיוב בדרכים שונות על מנת להרוויח כסף.
אולם, יש צורך בידע על מנת לפתוח ולנהל ערוץ יוטיוב מצליח שמאפשר להרוויח כסף מהבית,יש צורך לדעת איך לצלם סרטונים, איך לערוך סרטונים ואיך לקדם סרטונים ביוטיוב.

אתם יכולים לנצל את תקופת הבידוד בבית על מנת לפתוח ערוץ יוטיוב מצליח ולהתחיל להרוויח כסף מהבית כבר עכשיו, אם גם אתם רוצים להשתמש ביוטיוב על מנת להרוויח כסף מהבית ללא ניסיון – לחצו כאן!

שיווק ברשתות חברתיות

פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם, טוויטר, טלגרם, וואטסאפ…
הרשתות החברתיות הם כבר מזמן לא טרנד חולף אלא חלק מרכזי ועיקרי בחיים של כל אחד מאיתנו.

 

אבל מלבד פלטפורמה שמאפשרת לתקשר בין בני אדם משפחה וחברים, הרשתות החברתיות הם מקום מצויין שאפשר באמצעותו להגיע לכמות עצומה של קהל יעד ולהרוויח כסף מהבית דרך האינטרנט.

 

על מנת לנצל את הרשתות החברתיות לטובתנו ולהשתמש בהן על מנת לעבוד מהבית, יש צורך ללמוד ולהבין איך לעשות את זה בצורה נכונה ומקצועית.
רוב האנשים שרוצים להתחיל להרוויח כסף ברשתות חברתיות עושים הרבה מאוד טעויות ומהר מאוד החשבון שלהם נסגר.

 

צריך להבין שהרשתות החברתיות הן לא המערב הפרוע ואנחנו לא יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים, מסיבה מאוד פשוטה.

לרשת חברתית כמו פייסבוק יש מטרה אחת ברורה וזה להרוויח כסף וכמה שיותר, לכן בפייסבוק יש אכיפה קפדנית ביותר על כל פוסט או לינק שאנשים מפרסמים ובמידה ונפרסם תכנים שיווקיים ולינקים בלי לדעת איך עושים זאת בצורה הנכונה, פייסבוק פשוט יסגרו לנו את הפרופיל בפייסבוק.

 

פייסבוק רוצה להרוויח כסף והמטרה שלהם זה שמי שרוצה לפרסם ולשווק מוצרים שישלם להם עבור הפירסום ויעשה זאת דרך פלטפורמת הפירסום שלהם ( פייסבוק ביזנס מנג’ר).

יחד עם זאת, ישנן שיטות שונות שמאפשרות להרוויח כסף בפייסבוק גם בלי לשלם לפייסבוק כסף.
במידה ואתם מעוניינים ללמוד איך להפוך את פייסבוק למכונת מזומנים ולנצל את פייסבוק ורשתות חברתיות נוספות כמו אינסטגרם, וואטסאפ על מנת להרוויח כסף מהבית – לחצו כאן!

פירסום ממומן ( גוגל ,פייסבוק, אווטבריין)

פירסום בטלוויזיה ובעיתונים OUT
פירסום ממומן בגוגל פייסבוק ואווטבריין – IN

 

בעבר ניתן היה לפרסם רק בערוצי תקשורת כמו טלוויזיה, רדיו , עיתונים ושילטי חוצות.
הפירסום הזול ביותר שהיה פעם זה היה פליירים בתיבת דואר ( ש 99% מהם היה מוצא את דרכו לפח האשפה).

 

היום אפשר בתקציב של כמה עשרות שקלים ביום, להרים מסע פירסום ולהגיע לכמות מטורפת של עשרות אלפי לקוחות פוטנציאלים ולקהל יעד מטורגט!

 

שליטה בפלטפורמות פירסום כמו פייסבוק , גוגל אדס , אווטבריין וטאבולה תאפשר לכם לשווק את השירותים והמוצרים שלכם ולהגיע לקהל יעד מטורגט ומדוייק בהשקעה של כמה עשרות שקלים בלבד.

 

בנוסף תוכלו להציע שירות של פירסום ממומן ללקוחות שלכם ולגבות על כך מאות ואף אלפי שקלים בחודש רק עבור ניהול קמפיין .

במידה ואתם מעוניינים ללמוד כיצד להקים סוכנות פירסום ולנהל קמפיינים ללקוחות תמורת אלפי שקלים בחודש – לחצו כאן!

לסיכום,

כפי שראינו, למרות שאנחנו נמצאים בתקופה קשה מאוד עכשיו בגלל משבר הקורונה, אנשים רבים נמצאים בבידוד בביתם ואסור לצאת מהבית.
בקרוב נגיע לכמעט מיליון מבקשי עבודה שאיבדו את מקום פרנסתם.
עשרות אלפי עסקים נפגעו פגיעה קשה וחלקם קרסו עד כדי סגירה מלאה של העסק.

אבל יחד עם זאת, עליך לנצל את המשבר הזה בכדי להבין 2 דברים חשובים וקריטים:

1. אסור לך להסתמך על מקור פרנסה אחד יחיד!
כל אחד צריך שיהיה לו מקור פרנסה נוסף שיאפשר לו להמשיך לשרוד ולהתפרנס גם בזמנים קשים כגון פציעה, פיטורים, סגירה של העסק או אלפילו מקרה קיצון כמו שאנחנו חווים עכשיו של משבר עולמי בשל התפרצות מגיפת הקורונה!

2.העולם עובר לדיגיטל ומי שלא שם בקרוב מאוד לא יהיה קיים!
התפרצות מגיפת הקורונה הוכיחה באופן חד משמעי שכל עסק חייב שתיהיה לו נוכחות אינטרנטית!


אחרי שתסתיים המגיפה הזאת ( כולנו מקווים שזה יקרה בקרוב בעזרת השם ) יהיו 2 סוגים של עסקים:


עסקים שקרסו טוטאלית ונסגרו – עסקים כאלו לא ישרדו את המשבר מכיוון שברגע שסגרו להם את העסק הפיזי אין להם שום יכולת להרוויח כסף ולהתפרנס.

עסקים ששרדו את המשבר ואפילו הגדילו את מחזור המכירות שלהם – עסקים שפועלים באינטנרט כמעט ולא נפגעו מהמשבר הזה ולא רק שלא נפגעו, חלק מהעסקים אפילו הצליחו להגדיל ולהכפיל את המחזור שלהם!

לכן אם אתה חכם ורוצה לדאוג לעתיד שלך כך שתוכל להתפרנס בכבוד ולפרנס את המשפחה שלך תלחץ כאן עכשיו ותלמד איך לבנות לעצמך עתיד כלכלי בטוח!

מי שדואג לעתיד שלו ולפרנסה שלו ושל בני משפחתו – ללחוץ כאן למטה עכשיו!

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
דיגיטל בלוקס
Price
0
Landing Page