ככה תרוויחו עוד משכורת בלי לצאת מהבית: הכירו את היזם שעזר לאלפי ישראלים לצאת מהמשבר הכלכלי

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
צחי רוזנטל עבר כבר הרבה משברים כלכליים בחייו ופיתח שיטה שמאפשרת לו להתפרנס באופן מוחלט מהאינטרנט. גם בזמן משבר הקורונה כאשר ישנם מעל מיליון מובטלים ועסקים מתרסקים בזה אחר זה הוא ממשיך להרוויח סכומים שגורמים למנהל הבנק שלו להזיע. בדקנו איך גם אתם יכולים להשתמש בשיטה הזו ולהקים עסק חסין קורונה מהבית.
צחי רוזנטל בראיון בשידור חי בתוכנית הבוקר בערוץ 13!

פגשנו את צחי רוזנטל ( מנכ”ל מכללת טודואיט וזוכה מקום ראשון בתחרות בינלאומית לשיווק באינטרנט) בזמן בידוד בדירתו היוקרתית באחד ממגדלי הפאר באזור תל אביב לשיחה אישית על המצב הכלכלי  במשק ולבדוק איך כל אחד יכול להקים עסק מהבית ולהתפרנס גם בזמן בידוד מקורונה באמצעות שימוש בתוכנות אוטומטיות ומערכות ייחודיות שהוא והצוות שלו פיתחו באופן בלעדי.
(נ.ב – אל תדאגו שמרנו על ההנחיות של משרד הבריאות , שמנו כפפות ומסכה ושמרנו על מרחק של 2 מטר מצחי ).

צחי מספר שעד לפני כמה שנים מצבו הכלכלי היה הרבה יותר גרוע משל הרבה ישראלים, הוא גר בדירה ישנה באחד האיזורים המפוקפקים בעיר עם כמה שותפים שממש לא עשו לו חיים קלים.“מגיל צעיר היה לי חלום” הוא מספר “לגור במגדל עם חדר כושר ושומר בכניסה והייתי מוכן לעשות הכל על מנת להגשים אותו” ,”אפילו מכרתי את הגיטרה שקנו לי בגיל 15 ביד 2 בשביל להרוויח עוד כמה גרושים”.

היום , צחי רוזנטל משקיף על הנוף המדהים מחלון דירתו באחת מהקומות הגבוהות במגדל פאר יוקרתי ומשתף אותנו ביעד החדש שהציב לעצמו.
“אני רואה את מספר המובטלים שעולה מיום ליום וזה פשוט מטורף שיש היום בישראל מעל מיליון אנשים שלא יכולים לפרנס את המשפחה ולקנות אוכל לילדים שלהם”.
“השיטה והכלים שפיתחתי יכולה לעזור לאלפי ישראלים לעבור את המשבר הכלכלי ולפרנס את המשפחות שלהם!”

צחי רוזנטל בבידוד בדירת הפאר שלו במגדל היוקרתי באיזור תל אביב.

השיטה שגורמת לעשרות ישראלים להרוויח עוד משכורת מהבית

צחי רוזנטל פיתח שיטה שמאפשרת לכל אדם שיודע להשתמש באופן בסיסי באינטרנט בפייסבוק ובאימייל להתפרנס בלי לצאת מהבית ולהקים עסק חסין קורונה שמאפשר להרוויח משכורת חודשית בלי לשלם שכירות , ארנונה חשמל ומים , בלי לדבר עם אף אחד ואפילו בלי למכור שום דבר, כל מה שצריך זה מחשב וחיבור לאינטרנט.

בזמן שמצד אחד ישנם מעל מיליון מובטלים ועסקים רבים קורסים אחד אחרי השני , התלמידים שלנו במכללה מתפרנסים יפה מאוד גם בתקופת הקורונה ואפילו הצליחו להגדיל את הרווחים שלהם ותלמיד אחד אפילו הרוויח סכום של 46,000 ₪ תוך כמה חודשים בלבד.

צחי טוען שהשיטה שלו הוכיחה את עצמה כחסינה 100% בפני קורונה ,הוא מספר שיש רק תחום אחד בישראל ובעולם שמשבר הקורונה לא פגע בו ואפילו מאפשר למי שעוסק בתחום להכפיל את המחזור החודשי שלו וזה תחום הדיגיטל והשיווק באינטרנט.

העובדה שכל העולם כמעט נמצא בהסגר ואנשים מפחדים לצאת מהבית הביא לעלייה של מעל 50% בשימוש באינטרנט ועליה של מעל 65% בהיקף הזמנת מוצרים דרך אתרי הסחר באינטרנט, זה נתון משמעותי מאוד שאפשר לנצל אותו על מנת לייצר הכנסות דרך האינטרנט וכעת זה ללא ספק הזמן הטוב ביותר להקים עסק אינטרנטי חסין קורונה!

העולם הדיגיטלי מוגן מפני משברים כלכליים או בריאותיים, באינטרנט אין קורונה , לא צריך לצאת מהבית אנשים ממשיכים לקנות מוצרים פיזיים ודיגיטליים דרך המחשב או הסמארטפון ועובדים מהבית ואין ספק שמהמשבר הזה ניתן ללמוד 2 שיעורים חשובים לחיים:

הראשון הוא שאי אפשר להתבסס על מקור פרנסה אחד בלבד וכל אחד חייב שתהיה לו תוכנית מגירה למקרה קיצון כגון פיטורין או משבר כלכלי במשק.

השני
זה שכל אחד חייב שיהיה לו נכס דיגיטלי שיאפשר לו להרוויח כסף גם אם הוא לא יכול לצאת מהבית מכל סיבה שהיא, כמו מה שקורה עכשיו עם הקורונה.

צחי רוזנטל בטיול באירופה!

צחי , מה צריך לעשות בשביל להתפרנס מהאינטרנט?

כשאנשים חושבים על “להתפרנס מהאינטרנט” הדבר הראשון שעולה להם בראש זה שהם צריכים להשקיע עכשיו אלפי שקלים ולבנות איזה אתר אינטרנט מאוד יקר ומשוכלל עם אלפי מוצרים והם צריכים לקנות סחורה ולהתחיל לקבל הזמנות לדבר עם לקוחות ולשלוח מוצרים בדואר.

אבל האמת שכבר מזמן לא צריך להשקיע כל כך הרבה זמן וכסף בשביל לייצר עוד משכורת דרך האינטרנט ואין צורך לפתוח חנות אינטרנטית.
היום ישנם שיטות חדשות שמאפשרות להרוויח כסף מהאינטרנט באמצעות עבודה מהבית והשיטה שפיתחתי מאפשרת להרוויח כסף מהאינטרנט בלי שצריך למכור שום דבר או אפילו לדבר עם אף אחד!

וואו להרוויח כסף בלי למכור שום דבר ובלי לדבר עם אף אחד נשמע ממש טוב, איזה ידע או ניסיון צריך בשביל להתחיל?

אני יודע שזה נשמע קצת קלישאתי , אבל באמת שכל אחד יכול!
כל אדם שיודע שימוש בסיסי באינטרנט ולהשתמש במייל ובפייסבוק יכול לייצר הכנסה מזה, כמובן שזה תלוי בהתמדה לאורך זמן של התלמיד.

יש לנו במכללה תלמידים מכל גווני האוכלוסיה ובכל הגילאים, החל מילדים בני 17 שמרוויחים כסף בזמן הבגרויות ואפילו תלמידים בגיל השלישי שמרוויחים עוד כסף בפנסיה.

היתרון של השיטה שלנו זה שלא צריך להשקיע כסף בפתיחת עסק, אין צורך לשכור משרד או חנות ולא צריך לשלם שכירות ארנונה חשמל ומים וגם כמעט ואין הוצאות.
אנחנו מלמדים איך להרוויח כסף בלי להשקיע סכומים גבוהים ובלי סיכונים מיותרים!

באמת כל מה שצריך זה מחשב וחיבור לאינטרנט.
אנחנו נותנים לתלמידים שלנו את כל הכלים כולל קורסים שמסבירים בדיוק איך הכל עובד צעד אחר צעד וגם כלים ותוכנות אוטומטיות שנותנות לתלמידים שלנו יתרונות לא הוגנים שמאפשרים להם לנצל את העולם הדיגיטלי בשביל להתפרנס מהבית בכבוד ולהביא כסף הביתה גם בזמן שכל העולם במשבר כלכלי ועסקים פיזיים קורסים בזה אחר זה.

צחי כמה תלמידים יש לכם?
האם יש לך הוכחות להצלחה של תלמידים?

עד היום הכשרנו אלפי תלמידים בישראל , חלקם מייצרים הכנסות של כמה מאות שקלים בחודש כהשלמת הכנסה ויש תלמידים יותר מתקדמים שבאמת השקיעו והפכו את הנושא למקור הפרנסה העיקרי שלהם והגיעו לתוצאות מדהימות , הם מייצרים רווחים של אלפי שקלים בחודש ואפילו עשרות אלפי שקלים בחודש.
יש לנו עדויות מצולמות של מאות תלמידים.
לדוגמא, יובל נער בן 17 שהצליח לייצר תוך 3 חודשים בלבד הכנסות של כ 12,000 ₪.
נטלי ,אמא לילדים שיצרה תוך מספר חודשים הכנסה של 17,000 ₪.
ויש לנו אפילו תלמיד שהצליח להרוויח 46,000₪ בשיווק שותפים!

חלק מהתלמידים הבכירים גם ממשיכים לעבוד איתנו בתור מדריכים ומנטורים ומאפשרים לנו להכשיר מחזורים חדשים של תלמידים.
לדוגמא, אחד התלמידים הוותיקים שלנו, דור אסי ( Seo King), הפך בזכות השיטה שלנו לאחד המומחים המובילים בארץ לקידום אתרים בגוגל (SEO) ודרופשיפינג.

היום הוא עובד איתנו בשיתוף פעולה ביצירת הדרכות, פיתוח תכנים ולווי תלמידים להצלחה כמנטור ואפילו כבר יש לו קורס קידום אתרים בגוגל שבו הוא מלמד תלמידים משלו איך לקדם את העסק שלהם לדף הראשון בגוגל, הדבר שהכי ממלא אותי זה לראות תלמידים שלנו מצליחים, מבחינתי זאת שליחות,
זה פשוט מדהים!

צחי אלפי תלמידים זה ממש הרבה, אתה עושה את כל זה לבד?

אני מנהל את מכללת טודואיט ( TODOIT ) יחד עם שותף בשם רועי שרגו, גם לו יש סיפור שלם הוא הגיע בכלל מתחום המסעדנות והקולינריה ושקע בחובות של מיליוני שקלים לאחר שנאלץ לסגור את המסעדה שלו.

כשהכרתי את רועי היה לו ידע בסיסי במחשבים כמו פייסבוק ואימייל כמו משתמש ממוצע, והיום הוא הפך להיות אחד מהמנטורים והמרצים המבוקשים ביותר בישראל לשיווק באינטרנט.

יש לנו גם צוות פיתוח בארץ ובחו”ל שמנוהל על ידי דור אסי (הידוע גם בשם –  Seo King) אחד המומחים הבכירים בישראל לקידום אתרים בגוגל ו SEO היום, גם הוא אגב התחיל בתור תלמיד שלנו בעבר עם ידע בסיסי בלבד בשימוש באינטרנט והגיע רחוק מאוד בתחום השיווק באינטרנט.

בנוסף יש לנו צוות של שירות לקוחות וגם צוות של מדריכים ומנטורים שנותנים תמיכה ולווי אישי לתלמידים שלנו.
הצוות שלנו הולך ומתרחב כל הזמן בהתאם לכמות התלמידים שלנו.

TODOIT
הרצאה במכללת טודואיט שנמצאית באיזור תל - אביב

צחי, זה כזה פשוט?
זה נשמע יותר מדי טוב בשביל להיות אמיתי כמו איזה כפתור קסם?!

לצערי, אין כפתור קסם!
ניסינו לפתח כפתור כזה, אבל לא הצלחנו , אבל זה הדבר הכי קרוב לזה.
לא מדובר בכסף קל או תוכנית להתעשרות מהירה.

אנחנו נותנים לתלמידים שלנו את כל הידע והכלים שהם צריכים בשביל להצליח.
אבל אין תחליף ללימוד והשקעה.
ואנחנו רואים את התוצאות אצל התלמידים שלנו, מי שלומד ומיישם ופועל לפי ההדרכות שלנו מצליח וקוצר את הפירות.

כמו שרופא או עורך דין לא יכולים להצליח בלי להשקיע בלימודים והתמחות כך גם עולם השיווק באינטרנט.
עולם הדיגיטל והשיווק באינטרנא הוא מקצוע לכל דבר ומדובר בתחום מאוד דינמי שמשתנה בצורה מאוד מהירה ולכן אנחנו משקיעים משאבים רבים וכסף במחקר ופיתוח של כלים ושיטות חדשות.

התוכנית שלנו מתעדכנת כל הזמן בתכנים חדשים ואנחנו ראשונים להביא לתלמידים שלנו את שיטות השיווק היעילות והחדשניות ביותר בעולם יחד עם כלים אוטומטיים שמאפשרים להם לעבוד בצורה הרבה יותר יעילה וחוסכת הרבה מאוד זמן וכסף.

יאללה איך מתחילים?
איך נרשמים לתוכנית שלך צחי?

כל מה שצריך זה להירשם דרך הלינק שלנו כאן למטה ולמלא פרטים ואחד מהיועצים המקצועיים שלנו יחזור אליכם לבדיקת התאמה ויסביר לכם הכל על השיטה שפיתחנו ומאפשרת למאות ישראלים לצאת מהמשבר הכלכלי ולהתפרנס בכבוד דרך עבודה מהבית באינטרנט.

יש לנו תוכנית שמותאמת לכל אחד באופן אישי וכוללת לווי של מנטור אישי שעוזר לכל אחד צעד אחרי צעד להצלחה מובטחת, השיטה שלנו כוללת מגוון רחב של תחומים ושיטות ואנחנו עוזרים לכל אחד למצוא את התחום שמתאים לו על מנת להתחיל ולראות תוצאות.

בשורה התחתונה אנחנו מלמדים אנשים להפוך את התחביב שלהם למקצוע שמאפשר להרוויח כסף בלי לצאת מהבית.

צחי אותי שכנעת, אבל אני יודע שעם המצב הכלכלי היום ישנם הרבה אנשים שקוראים עכשיו את הכתבה ומתלבטים, יש לך מה להציע להם
אולי איזו הדגמה מהקורס ללא עלות ?

למען האמת, איך שהתחיל משבר הקורונה התחלנו בפרוייקט שנקרא ביטחון כלכלי דיגיטלי” שכרנו את מיטב המומחים והמרצים לשיווק באינטרנט ועבדנו מסביב לשעון בכדי לבנות קורס שיאפשר לכמה שיותר אנשים להתחיל התפרנס מהאינטרנט באמצעות עבודה מהבית , הקורס כולל מעל 54 שיעורי וידאו מלאים וניתן להירשם בקורס בחינם ולקבל טעימה קטנה מהתוכנית המלאה שלנו !

מדובר בפרוייקט שהשקענו בו הרבה מאוד משאבים, בהתחלה רצינו לשווק אותו במחיר עלות של 897 ₪, אבל אחרי לבטים רבים ואחרי שראינו את מספר המובטלים ואת המצב הקשה במדינה החלטנו לחלק את הקורס חינם לגמרי כתרומה לקהילה!

הרבה אנשים נמצאים עכשיו בבית כל היום, חלק נמצאים עדיין בחל”ת, חלק מובטלים וחלק עדיין מנסים להבין איך לצאת מהמשבר הכלכלי אליו הם נקלעו.
במקום להתייאש ולראות בחדשות כמה המצב הכלכלי קשה, הם יכולים לנצל את הזמן בשביל ללמוד ממש מקצוע שיאפשר להם לעבוד מהבית ולהרוויח כסף כל חודש בלי לקנות דירה במיליון או להירשם ללימוד תואר בעשרות אלפי שקלים ואפילו בלי לצאת מהבית!

ההרשמה לקורס חינם היא לזמן מוגבל ולכמות מוגבלת של תלמידים וניתן להירשם עכשיו דרך הלינק המצורף!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

תגובה אחת

  1. וואו כתבה מדהימה, היא עזרה לי מאוד!
    פיטרו אותי מהעבודה שלי כבודק QA בחברת הייטק בגלל הקורונה.
    השארתי פרטים, מחכה שיחזרו אליי לבדיקת התאמה כי זה נשמע ממש טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
דיגיטל בלוקס
Price
0
Landing Page